خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست!

ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست!

ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
xblockchain xblockchain

آیا بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری قابل دستیابی است؟

بر اساس پیش‌بینی یکی از تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال، اگر شرایط خاصی بر بازار حکم فرما شود، دستیابی به بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از ذهن نخواهد بود.

عملکرد خریداران در سال ۲۰۲۱ میلادی در خرید بیت کوین (Bitcoin)، ارزش این رمزارز را به سمت قله‌های نامعلومی حرکت خواهد داد. قیمت فعلی این رمزارز در حال کاهش است و به ۳۵ هزار دلار رسیده است. با این حال BTC هنوز هم در روند صعودی‌ای که توسط خریداران ایجاد شده بود، قرار دارد و همه تحلیل‌گران بر سر این موضوع که این روند صعودی در بازار رمزارزها ممکن است ادامه داشته باشد و ارزش بیت کوین همچنان افزایش خواهد یافت، اتفاق نظر دارند.

بسیاری از تحلیل‌گران با توجه به اطلاعات موجود و تاریخچه بیت کوین از سال ۲۰۱۸، پیش‌بینی‌های بسیاری را برای روند این رمزارز ارائه داده‌اند. ویلی وو (Willy Woo)، تحلیل‌گر برجسته بازار رمزارزها نیز چنین نظریه‌ای را در مورد تغییر روند بازار ارائه داده است. ویلی وو ضمن تشریح دلایل منجر به افت ۸۵ درصدی ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸، خاطر نشان کرد که “بازیگران ضعیف باید امتحان شده و از صحنه حذف شوند” و این موضوع را به عنوان بخشی از عملکرد روند قیمتی جدید بیت کوین قلمداد کرد. وی در ادامه توضیحات خود افزود:

 

blockquote

“هنگامی که حذف بازیگران ضعیف کامل شود، روند قیمتی فرصتی خواهد یافت تا به سمت بالا حرکت کند.”

blockquote

 حتی اگر خریداران روند بازار را تغییر دهند، وو بر این باور است که عملکرد قیمت کار خودش را ادامه خواهد داد. در حال حاضر، ما در بازار صعودی قرار گرفته‌ایم که انتظار می‌رود در آن قیمت BTC حتی از بالاترین قیمت تمام دوران خود هم فرارتر برود. وو بر این این باور است که اگر تمام پیش‌بینی‌های او درست باشد، بالاترین قیمتی که برای بیت کوین می‌توان در نظر گرفت نزدیک به تراز ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار خواهد بود.

با توجه به اینکه شاخص‌های تکنیکالی که از افزایش قیمت بیت کوین به ترازهای جدید پشتیبانی می‌کنند به شدت قوی هستند، اگر عملکرد قیمت و مدل تاپ کپ (Top Cap) نیز مطابق پیش‌بینی‌ها عمل کنند، تحقق تراز تخمین زده شده توسط وو به یک نتیجه به یاد ماندنی تبدیل خواهد شد.

ویلی وو: بیت کوین ۳۰۰ هزار دلاری دور از انتظار نیست!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین