خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین چه کسانی توانایی خرید بیت کوین را دارند؟

چه کسانی توانایی خرید بیت کوین را دارند؟

چه کسانی توانایی خرید بیت کوین را دارند؟
زمان مطالعه : 2 دقیقه
xblockchain xblockchain

خرید بیت کوین برای افراد متوسط روز به روز دشوارتر خواهد شد

به زودی خرید بیت کوین برای هر فرد معمولی‌ای کاری بسیار دشوار خواهد شد. با روند صعودی‌ای که این رمزارز پیش رو دارد، در آینده‌ای نه چندان دور خرید یک واحد از آن هم سخت خواهد بود.

این مطلب از پست اخیر توییتر مدیر عامل صرافی بایننس (Binance)، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مطابقت دارد. مدیر عامل این صرافی در حال انتشار اظهار نظر در مورد گزارش‌های اخیر، مبنی بر این که ارزش سهام یکی از نهادهای مستقر در کانادا از مرز ۱ میلیارد دلاری بیت کوین گذشته است، بود.

به عنوان مثال، بیت کوین (Bitcoin) در تیتر خبرها بوده است و اخیرا قبل از اینکه کمی قیمتش کاهش پیدا کند به نزدیک تراز ۴۲ هزار دلار و بالاترین قیمت تمام دوران خودش، رسیده و سپس برای ماندن در بالای تراز ۳۵ هزار دلار حرکت کرده است. در حال حاضر، هر کسی که بخواهد ۱ واحد بیت کوین خریداری کند باید ۳۶۹۰۰ دلار به راحتی از جیبش پرداخت کند. این یک حقیقت است که افرادی با شرایط مالی متوسط نمی‌توانند از عهده چنین کاری برﺁیند. برخی حتی ممکن است در مسیر تصمیم گیری برای خرید بیت کوین دچار شک و تردید و دشواری بشوند.

صندوق‌های سرمایه گذاری بیت کوین

ژائو در پست اخیر خود خاطرنشان کرد که صندوق‌های سرمایه گذاری سازمان‌ها به طور جدی بر روی جمع آوری هرچه بیشتر بیت کوین تمرکز دارند. شاید این انگیزه اصلی پشت فعالیت‌های شرکت کانادایی باشد. این شرکت که ۳iQ نام دارد، در حال حاضر بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در کانادا به حساب می‌آید. همچنین این اولین صندوق عمومی بیت کوین در ﺁمریکای شمالی است. ۳iQ توسط کمیسیون اوراق بهادار اونتاریو (Ontario) و همچنین مدیران بورس و اوراق بهادار کانادا تنظیم شده است. این شرکت همچنین در فهرست بازار سهام تورنتو قرار دارد.

شرکت ۳iQ به مناسبت رسیدن به این نقطه عطف، طی توییتی موقعیت فعلی خود را جشن گرفت. شرکت‌های سرمایه گذاری در زمینه رمزارزها به طور کلی تحت نظر صرافی گمینی (Gemini) که متعلق به برادران وینکلیووس (Winklevoss) (تایلر و کامرون وینکلیووس) است، قرار دارد.

مدتی است که تحلیل گران و طرفداران بازار رمزارزها، بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال که انتظار می‌رود به ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار برسد، قلمداد می‌کنند. از این نظر هنوز برای خرید بیت کوین خیلی دیر نشده است، با این که هر کسی که اکنون خرید کند، فرصت بزرگی را از دست داده است که دیگر نمی‌تواند به آن دست یابد.

با خریدهای هیجانی بیت کوین برای سرمایه گذاری‌های بزرگ مانند ۳iQ و گری اسکیل (GrayScale)، زمان زیادی طول خواهد کشید تا این که بیت کوین دچار افزایش شدید قیمت شود. در حال حاضر اثرات جمع‌ آوری اخیر بیت کوین، این احساس را منتقل می‌کند که به زودی شاهد رشد شدید آن باشیم.

          

چه کسانی توانایی خرید بیت کوین را دارند؟

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اتریوم ۱۰ هزار دلاری در چه صورت محقق خواهد شد؟ اتریوم ۱۰ هزار دلاری در چه صورت محقق خواهد شد؟