خانه اخبار هک و کلاهبرداری شناسایی هکرهای صرافی KuCoin!

شناسایی هکرهای صرافی KuCoin!

شناسایی هکرهای صرافی KuCoin!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

مدیر عامل صرافی KuCoin، ادعا کرد که مظنونان هک این صرافی را شناسایی کرده‌اند. آنها برای بررسی این فرایند قانونی، پلیس را نیز در جریان کار قرار دادند. 

درحالی که فعالیت‌های غیر قانونی و هک صرافی KuCoin همچنان ادامه دارند، اعلام شده که این صرافی روندی قانونی را برای انجام تحقیقات در مورد هکر‌ها در نظر گرفته و رسما وارد عمل شده است. 

جانی لیو، مدیر عامل KuCoin، در توئیتی که در تاریخ 3 اکتبر منتشر کرد، اعلام کرد که اکنون برای اثبات جرایم هکر‌ها، مدارک و اسناد رسمی و محکمی وجود دارند که مشخص می‌کند چه کسی این صرافی را در تاریخ 26 سپتامبر هک کرده است.

 

blockquote

پس از بررسی‌های دقیق و پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم به مدارک مهمی دست یافتیم که حقیقت را در مورد هک صرافی KuCoin، فاش می‌کنند.جانی لیو 3 اکتبر 2020 

blockquote

وی افزود که از اول اکتبر تا کنون، این صرافی با کمک شرکای خود موفق شده تقریبا 64 میلیون دلار از سرمایه ربوده شده را از آدرس‌های مشکوک گرفته و به صرافی خود باز گرداند. در حال حاضر ارزش کل دارایی‌های بازگردانده شده به 204 میلیون دلار رسیده است. به گفته لیو، صرافی KuCoin، درحال بازسازی سیستم خود است و عملکرد خوبی دارد. اکنون این صرافی خدمات خرید و فروش 31 توکن را انجام می‌دهد. در آینده نیز خدمات ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم، بیت‌کوین و تتر را در بر خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: هک شدن صرافی KuCoin و عدم نگرانی تریدر‌ها نسبت به کاهش قیمت اتریوم related_content

هک شدن صرافی KuCoin، اولین نمونه بارز یک صرافی غیر متمرکزی است که با اقدامات پولشویی مواجه می‌شود. پیش‌بینی شده که مجموعا 200 میلیون دلار از حجم سرمایه این صرافی به سرقت رفته باشد. با این حال تحلیلگران از اینکه حدس آنها اشتباه بوده و توکن‌های بیشتری نیز ربوده شده باشند، در هراسند. 

شناسایی هکرهای صرافی KuCoin!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
حجم بازار Uniswap به 50 میلیارد دلار رسید! علت این افزایش چیست؟ حجم بازار Uniswap به 50 میلیارد دلار رسید! علت این افزایش چیست؟