خانه اخبار اخبار تکنولوژی سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای!

سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای!

سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

پروژه‌های جدید دیفای، بر روی همکاری بین زنجیره‌ای و همچنین امتیاز اعتباری روی زنجیره، به منظور ارتقای خدمات وام‌دهی این شرکت، تمرکز دارند. 

یکی از پروژه‌های دیفای Wing نام دارد. این پروژه یک پلتفرم اعتباری چند زنجیره‌ای است که به بازار وام دارایی‌های دیجیتال اختصاص داده شده است. Wing از تعامل مشترک بین زنجیره‌ای محصولات مختلف دیفای پشتیبانی می‌کند. این پروژه تقریبا 180 میلیون دلار دارایی دیجیتال را در سیستم عامل خود ذخیره کرده که با توجه به استاندارد‌های اتریوم مبلغ کمی نیست. 

اریک پینوس، سرپرست اکوسیستم Ontology آمریکا و مشاور پروژه Wing، طی گفتگویی که با کوین‌تلگراف داشت اعلام کرد که دو ویژگی این پروژه دیفای را منحصر به فرد می‌کند

  • همکاری بین زنجیره ای با اتریوم
  • فرایند وام دهی اعتباری

این دو ویژگی به افراد این امکان را می‌دهد تا وام‌های ضمانتی دریافت کنند. در این پروژه سایت تحقیقاتی OScore، رفتار‌های متناوب هر کاربر را تجزیه و تحلیل کرده و سپس مبلغی که کاربر برای دریافت وام خود مشخص کرده، بررسی می‌شود.

شایان ذکر است که برای جلوگیری از دادن وثیقه و یا ضمانت، برای گرفتن مبالغ بالاتر، باید هزینه‌ای بپردازید. برای مثال برای گرفتن وام 8000 دلاری بدون وثیقه، باید 10000 دلار بپردازید. اگر شما در طی وام‌هایی که در گذشته گرفته‌اید پرداخت‌های به موقعی داشته باشید، از امتیازاتی برخوردار خواهید شد. 

بیشتر بخوانید: دیفای، سوژه داغ این روزهای بازار ارزهای دیجیتال، اما تا چه مدت؟ related_content

به گفته اریک پینوس این قابلیت در آینده‌ای نه چندان دور فعال خواهد شد. بر خلاف تاریخ اعتبار برون زنجیره‌ای قدیمی که مرکز رتبه بندی معمولاً به بیشتر اطلاعات، دسترسی داشت، همتای درون زنجیره‌ای این امکان را ندارد. از این طریق کاربر می‌تواند آدرس یا حسابهای خود را ارسال و یا حذف کند. وی افزود که آنها قصد دارند با ترکیب داده‌های درون زنجیره‌ای و برون زنجیره‌ای مانند پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی، اینگونه مسائل را حل کنند.

پینوس امیدوار است که ویژگی‌های منحصر به فرد Wing، باعث جذب بیشتر کاربران و به دنبال آن افزایش حجم سرمایه شود. او گفت که آنها بر روی قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای دیفای اختلاف نظرهای بسیاری دارند. البته هزینه بالای معاملات در اتریوم ممکن است آنها را به هدفشان نزدیکتر کند. 

سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمیسیون بلاکچین نصر: اگر دولت با ماینرها همکاری کند می‌توان میلیون‌ها دلار ارزآوری کرد کمیسیون بلاکچین نصر: اگر دولت با ماینرها همکاری کند می‌توان میلیون‌ها دلار ارزآوری کرد