خانه اخبار اخبار جهان خروج پورتنوی از بازار ارزهای دیجیتال!

خروج پورتنوی از بازار ارزهای دیجیتال!

خروج پورتنوی از بازار ارزهای دیجیتال!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

دیو پورتنوی، بنیان‌گذار سایت ورزشی (Barstool Sports)، سرمایه خود را خارج کرد. دیو که اخیرا 250000 دلار از دارایی خود را روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده بود، با افت قیمت آن تصمیم به فروش گرفت. او در طی این افت قیمت، 25 هزار دلار ضرر کرده است. ‌

پس از ورود دیو به عرصه ارز‌های دیجیتال، مشخص شد که او آمادگی و اطلاعات کامل برای این تجارت را ندارد. او همچنین در تاریخ 21 آگوست ویدیویی منتشر و اعتراف کرد که بازار بیت‌کوین و روند نزولی آن نه تنها سودمند نبوده بلکه با ضرر 25 هزار دلاری همراه بوده است. 

وی افزود: 

ماه‌های زیادی طول کشید تا بتوانم در مورد بازار‌های بورسی اطلاعات گرفته و وارد شوم. اما چیزی که در بازار بیت‌کوین اتفاق افتاد برایم خوشایند نبود. در پی روند نزولی قیمت این ارز دیجیتال، 25000 دلار از  سرمایه خود را از دست دادم. این بازار دچار نوسانات و آشفتگی‌های زیادی است که برای سرمایه‌گذاران مناسب نیست.

بیشتر بخوانید: دیو پورتنوی، بزودی میلیونر ارزهای دیجیتال می شود! related_content

دیو پرتنوی در گفتگویی با چین‌لینک افزود که در ابتدا نگاهی بسیار مثبت داشتم و بازار را صعودی پیش‌بینی می‌کردم. چیزی نگذشت که همه افکار من اشتباه از آب درآمد. اکنون همه به فکر فروش بیت‌کوین های خود افتاده‌اند.

 

blockquote

من مهارت بالایی در تجارت بازار‌های بورسی دارم و سال‌های زیادی در این زمینه فعالیت کرده‌ام. بیتکوین با بازار بورس متفاوت است و من به شخصه به بیت‌کوین اعتماد ندارم. امروز تمام سرمایه خود را از این بازار خارج کرده و دیگر بر نمیگردم. طرفداران بیت‌کوین می‌توانند از من بیت‌کوین خریداری کنند.دیو پرتنوی 

blockquote

دیو پرتنوی بعد از خروج از بازار ارز دیجیتال، در تاریخ 21 آگوست، این خبر را اعلام کرد. کاربران زیادی بر این باور بودند که او توانایی تجارت در این زمینه را نداشته و با دیدن سیر نزولی قیمت بیت‌کوین تصمیم به کناره‌روی گرفته است. خوب است بدانید که یک سرمایه‌گذار موفق، در هنگام نزول مقطعی قیمت، تصمیم به فروش نمی‌گیرد.

بیشتر بخوانید: یک تریدر معروف از برادران وینکلووس خواست که بیت کوین را به زبانی ساده توضیح دهند related_content

پورتنوی که به عنوان (Davey Day Trader) نیز شناخته می‌شود، از ابتدا گفته بود که هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال ندارد. به همین منظور او از برادران وینکلووس، بنیان گذاران صرافی جمینی، خواست تا در مورد بیت‌کوین به او اطلاعات دهند. دیو بعد از این گفتگو و بررسی‌هایی که با برادران وینکلوس داشت، تصمیم گرفت 250000 دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کند.

تنها چند روز بعد از این موضوع، متوجه شد که هنوز آمادگی کامل را ندارد. او نسبت به افت و خیز بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال حس خوبی نداشت. هنگامی که در طی روند صعودی قیمت 98000 دلار سود کرد خود را پادشاه بیت‌کوین نامید. 

خروج پورتنوی از بازار ارزهای دیجیتال!

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
ژاپن ادعا کرد که بلاک‌چین می تواند در مبارزه با کرونا نقش مهمی ایفا کند ژاپن ادعا کرد که بلاک‌چین می تواند در مبارزه با کرونا نقش مهمی ایفا کند