خانه آموزش صرافی افتتاح شعبه‌های بایننس در سراسر آمریکا

افتتاح شعبه‌های بایننس در سراسر آمریکا

افتتاح شعبه‌های بایننس در سراسر آمریکا
زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بایننس آمریکا، قصد دارد در تمامی 50 ایالت این کشور، یک شعبه از این صرافی را راه اندازی و سراسر کشور را پوشش دهد.

قانونگذاریهای جدید ، این امکان را به بایننس می‌دهد تا در سال 2021،  دسترسی کاملتری برای کاربران ساکن آمریکا، فراهم سازد. در واقع هدف آنها فراهم کردن امکان انجام معاملات و خرید و فروش در این کشور است.

طبق توئیت کاترین کولی، مدیر عامل شرکت بایننس آمریکا، شعبه‌ای در جورجیا افتتاح شده که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از همه خدمات این صرافی اعم از خرید و فروش ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری و غیره بهره‌مند شوند.

 

blockquote

ما چهلمین ایالت از کشور آمریکا را تنها یک هفته پیش از سالگرد تاسیس بایننس، اضافه کردیم. مدیرعامل بایننس آمریکا

blockquote

 

blockquote

هدف ما پوشش‌دهی 100 درصدی آمریکا است.مدیرعامل بایننس آمریکا

blockquote

پس از افتتاح شعبه دیگر بایننس در جورجیا و اعلام اینکه هدف بعدی آلاباما است، پیش‌بینی می‌شود که امروزه استفاده از خدمات این صرافی در همه ایالتهای آمریکا به استثنای آلاسکا، کنتیکت، هاوایی، آیداهو، لوئیزیانا، نیویورک، کارولینای شمالی، تگزاس، ورمونت و واشنگتن، امکان پذیر است. براساس داده‌های اداره سرشماری ایالات متحده، جمعیت افراد بالای 18 سال این شهر‌ها، تقریبا 61 میلیون نفر است.

این موضوع گرفتن مجوز را برای شرکت هایی مانند بایننس آمریکا تسهیل می‌کند. به طوری که بایننس آمریکا مجوز خود را با گذراندن مراحل آن بگیرد و برای شعبات آن تنها یک آزمون ساده برگزار شود. در کنفرانسی با حضور مقامات دولتی، دستورالعمل های مهمی برای این 40 شعبه آمریکا تعیین شد که طبق آنها، هر شعبه بایننس، با گرفتن مجوز، می‌تواند در سراسر فعالیت کند.

بیشتر بخوانید: استقبال صرافی بایننس از سرمایه‌گذاران فلوریدا related_content

فرایند صدور مجوز برای شرکت های بایننس با روش های سنتی، بسیار زمان بر و سخت است. بایننس آمریکا، از یکسال پیش ثبت نام خود را برای کاربران این کشور آاز کرده است. از آن زمان تا کنون تنها 3 ایالت ثبت نام کرده اند که این موضوع روند کند روش های پیشین را ملموس تر می‌کند. خوب است بدانید که تصویب قوانین جدید، باعث توسعه چشمگیر این صرافی در سراسر آمریکا و دسترسی بیشتر کاربران می‌شود.

افتتاح شعبه‌های بایننس در سراسر آمریکا

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیت‌کوین 12 ساله شد! بیت‌کوین 12 ساله شد!