خانه اخبار هک و کلاهبرداری همکاری اتریوم کلاسیک با ChainSafe و OpenRelay

همکاری اتریوم کلاسیک با ChainSafe و OpenRelay

همکاری اتریوم کلاسیک با ChainSafe و OpenRelay
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

تلاش‌های بسیاری برای حفظ اتریوم کلاسیک صورت می‌گیرد. از آنجایی که امنیت این ارز بار‌ها مورد حملات سایبری قرار گرفته، مراکز تحقیقاتی اتریوم کلاسیک، همکاری خود را با ChainSafe و OpenRelay به منظور حفظ امنیت آن، آغاز کرده‌اند. مرکز تحقیقاتی اتریوم کلاسیک، امیدوار است که با این همکاری بتواند مانع حملات 51 درصدی اتریوم کلاسیک شود. 

جیمز وو، بنیانگذار و رئیس مراکز تحقیقاتی اتریوم کلاسیک، اظهار داشت که این همکاری منطقی است. OpenRelay (شرکت خدمات امنیتی مبتنی بر بلاک‌چین) و ChainSafe (شرکت تحقیق و توسعه نسل آینده وب و بلاک‌چین)، هر دو به خوبی با اتریوم کلاسیک آشنا هستند.

این همکاری، نتیجه مطلوبی برای مقابله با هک 51 درصدی اتریوم کلاسیک به همراه خواهد داشت. این تیم، افراد متخصصی که تجربه کاری بالایی دارند را در بر می‌گیرد و موجب تخصصی‌تر شدن سیستم امنیتی اثبات کار و محیطهای آزمایشی آن می‌شود.

OpenRelay در توسعه شبیه‌سازی های آزمایشی، ویژگی های پیشنهادی، سازمان‌دهی ساختار تست نت و طراحی و پیاده‌سازی آزمایش‌های شبکه تست نت به اتریوم کلاسیک کمک خواهد کرد. همچنین شرکت ChainSafe به بررسی مسائل امنیتی برای حفاظت از شبکه اتریوم کلاسیک خواهد پرداخت.

بیشتر بخوانید: جزئیات حمله‌ی 51 درصدی اتریوم کلاسیک منتشر شد! related_content

اتریوم کلاسیک در ماه آگوست 3 بار مورد حمله 51 درصدی قرار گرفت. به دنبال این حملات، صرافی OKEx، هشدار داد که اگر سیستم امنیتی خود را ارتقا ندهد، آن را از لیست ارزهای دیجیتال خود حذف می‌کند. مراکز تحقیقاتی اتریوم کلاسیک اعلام کردند که حداقل دو مورد از این حملات، ناشی از اجاره هش از NiceHash بوده است. با این حال آنها در حال افزایش امنیت خود به منظور حفظ این ارز هستند.

همکاری اتریوم کلاسیک با ChainSafe و OpenRelay

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک گزارش: ۹۰ درصد معاملات بزرگ بیت کوین از سمت چین است یک گزارش: ۹۰ درصد معاملات بزرگ بیت کوین از سمت چین است