خانه اخبار اخبار بلاک چین دکمه «بازگشت» برای تراکنش‌های رمزارز ابداع شد!

دکمه «بازگشت» برای تراکنش‌های رمزارز ابداع شد!

دکمه «بازگشت» برای تراکنش‌های رمزارز ابداع شد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

یک استارتاپ تازه تاسیس فعال در حوزه بلاکچین مدعی شده که روشی برای لغو تراکنش‌های رمزارز پیدا کرده است، بنابراین از ارسال ارز دیجیتال به کیف پول اشتباه جلوگیری خواهد شد.

امکان بازگشت تراکنش در رمزارزها!

استارتاپ Kirobo اعلام کرد که روشی برای از بین بردن خطای انسانی در تراکنش‌های رمزارز پیدا کرده است. نتایج یک نظرسنجی که اخیراً توسط شرکت Fio Foundation انجام شده نشان می‌دهد که ۵۵ درصد از شرکت کنندگان حین تراکنش رمزارز به خاطر استرس دچار خطا شده‌اند و ۱۸ درصد نیز ارز دیجیتال خود را به دلیل خطای انسانی از دست داده‌اند.

استارتاپ Kirobo با توجه به مشکل فوق «تراکنش بازیافتنی» را ابداع کرده است. در این روش کاربر می‌تواند تراکنش را در صورت ارسال ارز دیجیتال به کیف پول اشتباه لغو کند.

این استارتاپ کد منحصر به فردی را به ارسال کننده رمزارز می‌دهد که دریافت کننده برای دریافت رمزارز باید آن را وارد کند. استارتاپ مورد بحث در این رابطه می‌گوید:

 

blockquote

تا زمانی که کد صحیح به گیرنده داده نشده است، فرستنده می‌تواند ارز دیجیتال را هر زمانی که خواست پس بگیرد. ما کلید خصوصی کاربر را نگهداری نمی‌کنیم و هیچ دسترسی به پول‌های او یا حساب مقصد نداریم. این پسورد فقط برای اطمینان از نهایی شدن تراکنش استفاده خواهد شد.

blockquote

مدیرعامل استارتاپ Kirobo می‌گوید هدف آن‌ها از این نوآوری این است که تراکنش‌های بلاکچین را مثل بانکداری اینترنتی آسان و امن کنند. تراکنش بازیافتنی اولین محصول این استارتاپ بوده و قصد دارد لایه‌ای منطقی به بلاکچین اضافه کرده و از اشتباهات انسانی در تراکنش‌ها جلوگیری کند.

استارتاپ مذکور می‌گوید قابلیت تراکنش بازیافتنی از هم اکنون در کیف پول Ledger برای تراکنش‌های بیت‌کوین قابل استفاده است و برای تراکنش‌ها تا سقف ۱۰۰۰ دلار رایگان خواهد بود.

دکمه «بازگشت» برای تراکنش‌های رمزارز ابداع شد!

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
آیا خرید و فروش بیت‌کوین و استخراج آن قانونی است؟ آیا خرید و فروش بیت‌کوین و استخراج آن قانونی است؟