خانه اخبار اخبار قانون گذاری وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!

وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!

وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در بازرسی اخیری که وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا در رابطه با مقررات FBI برای فعالیت‌های مجرمانه دارک نت منتشر شده، آمده که این اداره دچار بی نظمی ‌شده و یک "استراتژی حمایت از ارز دیجیتال" می‌تواند راه حل خوبی برای این مشکل باشد.

بنابر نسخه غیر محرمانه این حکم ارزیابی که اواخر هفته گذشته منتشر شده بود، تحقیقات انجام گرفته توسط FBI در رابطه با فعالیت‌های دارک نت، توسط مجموعه ای از مقررات، سیاست‌ها و برنامه‌های غیر متمرکز آسیب دیده است.

نکته جالب اینجاست که در این متن ارزیابی آمده که تیم‌های دو ارز مجازی مختلف در انجام تحقیقات در رابطه با این موضوع به وزارت دادگستری کمک کرده اند.

بیشتر بخوانید: قانونی شدن ارزهای دیجیتال تا سال 2024 related_content

این دو تیم توسط وزارت دادگستری آمریکا و صندوق دارایی تصرف شده، تامین بودجه شدند. این وزارت برای کمک به بهبود تحقیقات روی فعالیت‌های دارک نت و سیاست‌های آن، پنج راهکار توصیه کرده است.

یکی از این پیشنهادات، "توسعه خط زمانی برای گرفتن بازخورد از بخش‌های مختلف FBI و تکمیل توسعه استراتژی پشتیبانی از ارز دیجیتال وسیع FBI" است.

به خاطر این مقررات جدید، این اداره دولتی ممکن است اقدامات بیشتری را مورد اتخاذ قرار دهد، چرا که این توصیه‌ها از طرف وزارت دادگستری صادر شده است. جرایم اقتصادی در شبکه Forssmann برای خزانه داری به تازگی قوانینی تعیین کرده که نیازمند چارچوبی مرتبط با ارزهای دیجیتال است تا مشتری‌هایی که تراکنش‌های بیش از 3000 دلار انجام می‌دهد را شناسایی کنند.

وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد! صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!