خانه تحلیل قیمت شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند!

شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند!

شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

با این 120 میلیون دلاری که تنها در 3 ماه جمع آوری شده، شرکت Hashed یک صندوق سرمایه‌گذاری راه اندازی کرده که هدفش تسریع و تسهیل سرمایه‌گذاری‌ها روی بخش بلاکچین‌ها ست.

تنها 3 ماه بعد از اینکه گروه سرمایه‌گذاری متمرکز بر بلاکچین Hashed، صندوق Hashed Venture Fund I را ثبت کرد، این شرکت توانست 120 میلیون سرمایه برای این صندوق جذب کند. این سازمان قصد دارد سرمایه‌های جذب شده را روی دنیای بلاکچین‌ها و سایر کمپانی‌های تکنولوژیک متمرکز بر اقتصاد سرمایه‌گذاری کند.

120 میلیون دلار جذب سرمایه در 3 ماه!

شرکت Hashed مستقر در سئول، کره جنوبی، ماموریت دارد که پذیرش عمومی‌ تکنولوژی بلاکچین را تسریع و بهبود ببخشد و همچنین امکان تحقیق و خدمات مشاوره را برای کمپانی‌های این حوزه فراهم کند.

در بیانیه خبری که به دست CryptoPotato رسیده، شرکت Hashed جدیدترین نقطه عطف برنامه خود را اعلام کرده است. این گروه سرمایه‌گذاری در سپتامبر 2020، زیر مجموعه Hashed Ventures را ثبت کرد و تنها در 3 توانست 120 میلیون دلار بودجه برایش جذب کند.

این بیانیه که Hashed را به عنوان "طلایه دار صنعت بلاکچین در کره جنوبی" توصیف کرده، اعلام می‌دارد که این سازمان از سرمایه جذب شده را در بیشتر کردن سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های بلاکچینی بنیادین استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تماشا کنید: بلاک چین در 2 دقیقه related_content

البته این گروه سرمایه‌گذاری قصد دارد سبد دارایی خود را به وسیله Hashed Venture Fund I با "استارتاپ‌های تکنولوژی که می‌توانند اقتصاد پروتکل را گسترش دهند" بزرگتر خواهد کرد. عبارت "اقتصاد پروتکل" اقتصادی باز را تعیین می‌کند که توسط پروتکل‌هایی مستقل و مبتنی بر اجماع عام پی ریزی می‌شود و می‌تواند به مشارکت کنندگان خود مستقیما از طریق ارزهای دیجیتال مختلف پاداش دهد.

Hashed قصد دارد با هدف گیری مشکلاتی که توسط غول‌های صنعتی ایجاد شده پتانسیل رشد اقتصاد پروتکل را دریافت کند و روی راه حل‌های نوآورانه سرمایه‌گذاری کند. مدیر عامل Hashed، سایمون کیم در این رابطه می‌گوید:

blockquote

با ورود به حوزه اقتصاد پروتکل، حوزه استارتاپ‌های کره ای شاهد تجدید فعالیت صنعت بلاکچین و همچنین بلوغ بازار برای جذب حمایت دولت و نهادهای سرمایه‌گذاری برای یه الگوی جدید خواهند بود.

blockquote

همکاری با بانک KM Kookmin

این صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر بلاکچین به تازگی با بزرگترین بانک کره جنونبی یعنی KB Kookmin همکاری کرده است. در نتیجه این همکاری، این بانک تاسیس شده در سال 2001، شروع به ارائه خدمات امانی ارز دیجیتال به مشتریانش کرد.

این دو سازمان در زمان شروع فعالیت مشترک خود اعلام کرده بودند که دارایی‌های دیجیتال در چند سال گذشته محبوبیت زیادی در این کشور آسیایی کسب کرده اند. آن‌ها "دیجیتالی کردن بخش اقتصادی" را به عنوان قدم بزرگ بعدی این صنعت معرفی کردند و اعلام کردند که می‌خواهند جلودار این انقلاب باشند.

مدتی بود که کره جنوبی با اجرای مقررات مالیات واضح و کارآمد روی ارزهای دیجیتال با مشکل روبرو شده بود. اخیرا این کشور مالیات بر درآمد را به ژانویه 2022 عقب انداخت، چون صرافی‌های دارایی‌های دیجیتالی انتقاد کرده بودند که برای آماده سازی مدارک لازم به زمان بیشتری نیاز دارند.

شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آندریاس آنتونوپولوس کیست؟ آندریاس آنتونوپولوس کیست؟