خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها ما از RippleNet استفاده نمی‌کنیم؛ شرکت MoneyGram خود را از Ripple جدا کرد!

ما از RippleNet استفاده نمی‌کنیم؛ شرکت MoneyGram خود را از Ripple جدا کرد!

ما از RippleNet استفاده نمی‌کنیم؛ شرکت MoneyGram خود را از Ripple جدا کرد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

سرویس انتقال پول بین المللی MoneyGram، به خاطر جریان اخیر شکایت SEC از Ripple، اساس همکاری خود با این شریک بلاکچینی را توضیح داد.

در یک بیانیه خبری که در روز 23 دسامبر منتشر شده بود، MoneyGram فاش کرد برای تراکنش‌های فارکس خود، تاکنون از خدمات متقابل ریپل از جمله On-Demand Liquidity (نقدینگی مبتنی بر تقاضا) و RippleNet استفاده نکرده است. این کمپانی در این رابطه اعلام کرد:

"یادآوری می‌کنیم که MoneyGram برای انتقال مستقیم صندوق مشتری، دیجیتال و سایر شیوه‌ها، از پلتفرم ODL و RippleNet استفاده نکرده است. بنابراین، MoneyGram نقشی در اقدامات SEC ندارد. MoneyGram از طریق مفاد توافق با Ripple، به استفاده از سایر پلتفرم‌های معاملاتی FX سنتی خود ادامه داده و برای تکمیل معاملات فارکسی خود به پلتفرم ریپل وابستگی ندارد."

در ژوئن 2019، ریپل و MoneyGram برای پرداخت‌های بین مرزی، به یک همکاری استراتژیک وارد شدند. در این همکاری، ریپل در ازای سهام MoneyGram مبلغ 50 میلیون دلار را سرمایه‌گذاری کرد.

در فوریه امسال، باز هم این شرکت خبر از سرمایه‌گذاری 11.3 میلیون دلاری Ripple داد. البته گزارش شده که ریپل هم 15 میلیون دلار از سهام خود را به MoneyGram فروخته است.

بیشتر بخوانید: تحلیل تکنیکال روزانه ریپل related_content

بیانیه MoneyGram در رابطه با وابسته نبودن به خدمات ریپل، از اتفاقات گذشته مشخص است. اوایل امسال، این غول انتقال پول از خدمات همزمان انتقال پول خود که مبتنی بر Visa بود، رونمایی کرد و چیزی درمورد شریک بلاکچینی خود اعلام نکرد.

شرکت Intermex، شریک دیگر ریپل هم در ماه مارس فاش کرد که برای انتقال پول در بازار اصلی خود از پلتفرم ریپل استفاده نمی‌کند.

بیانیه MoneyGram جدیدترین اقدامی ‌است که توسط کمپانی‌های مختلف برای شرکت Ripple و XRP انجام گرفته است. در روز چهارشنبه، صندوق سرمایه‌گذاری Bitwise Asset Management همه ریپل‌های خود را نقد کرد.

تاکنون چند صرافی هم توکن‌های ریپل را از لیست ارزهای قابل معامله خود حذف کرده اند و Coinbase هم اعلام کرده که در حال بررسی گزینه‌های پیش رویش است. خبر شکایت SEC از این شرکت هم تاثیر مخربی روی قیمت ریپل گذاشته و باعث کاهش بیش از 30 درصدی در روز چهارشنبه شد.

ما از RippleNet استفاده نمی‌کنیم؛ شرکت MoneyGram خود را از Ripple جدا کرد!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
با بهترین دارایی‌های دیجیتال 2020 آشنا شوید! با بهترین دارایی‌های دیجیتال 2020 آشنا شوید!