خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!

صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!

صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

رئیس سابق بخش ارتباطات کاخ سفید، آینده بسیار روشنی را برای بیت‌کوین در 5 تا 10 سال آینده می‌بیند. تنها دو روز بعد از تکمیل فرم D در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، صندوق پوشش ریسک آنتونی اسکاراموچی، SkyBridge Capital، صندوق بیت‌کوین خود را راه اندازی کرد.

در مصاحبه روز 23 دسامبر با کانال Yahoo Finance، اسکاراموچی مدعی شد که ثبت‌نام‌ها و توافقات اصلی با SEC تکمیل شده و این صندوق با سرمایه 25 میلیون دلاری خود SkyBridge شروع به کار کرده است.

این صندوق در تاریخ 4 ژانویه برای سرمایه‌گذاران معتبر حقوقی و حقیقی باز خواهد شد و حداقل ثبت نام در آن هم 50000 دلار خواهد بود. البته اسکاراموچی مدعی شده که از همین حالا هم "استقبال خوبی" از این صندوق و سفارش در آن شده است.

در این مصاحبه اسکاراموچی مدعی شد که SkyBridge قصد دارد "صنعت صندوق پوشش ریسک را سازماندهی کند" و "خرید بیت‌کوین هنوز دشوار است."

او صحبت‌های خود را با تمجید از Grayscale ادامه داد و گفت این صندوق سرمایه‌گذاری روش بسیار ساده ای برای سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین برای نهادهای سرمایه‌گذاری ارائه داده و در حال حاضر بیش از نیم میلیون بیت‌کوین در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید: نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال related_content

البته او توضیح داد که صندوق SkyBridge ارزان تر خواهد بودو در مقابل کارمزد سالانه 2 درصدی Grayscale سالانه تنها 0.75 درصد از مشتریان خود دریافت می‌کند. اسکاراموچی همچنین مدعی شد که این صندوق بر خلاف Grayscale که تنها 20 تا 30 درصد از مشتریان پریمیوم خود را به حجم شبکه دارایی راه می‌دهد، به طور کل در این شبکه معامله خواهد شد. این صندوق برای امانت گذاری بیت‌کوین از Fidelity Digital Assets استفاده خواهد کرد.

اسکاراموچی بیت‌کوین را به عنوان یک دارایی مناسب برای حفظ ارزش پول معرفی کرد و ارزش کل بازار 440 میلیارد دلاری بیت‌کوین را با ارزش 10 تریلیون دلاری طلا مقایسه کرد و گفت:

blockquote

بر این اساس فکر می‌کنیم که بیت‌کوین برای 5 تا 10 سال آینده، فضای زیادی برای رشد دارد.

blockquote

صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
شرکت‌های Galaxy Trading و Jump Trading هم ریپل را تنها گذاشتند! شرکت‌های Galaxy Trading و Jump Trading هم ریپل را تنها گذاشتند!