خانه تحلیل قیمت با بزرگترین اشخاص صنعت ارز دیجیتال آشنا شوید!

با بزرگترین اشخاص صنعت ارز دیجیتال آشنا شوید!

با بزرگترین اشخاص صنعت ارز دیجیتال آشنا شوید!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

 در دنیای ارز دیجیتال، افراد بزرگ و مهم زیادی هستند که نظرات خود را درباره آینده صنعت ارزهای دیجیتال دارند. بسیاری از آن‌ها نسبت به مسیر حرکت و آینده رمزارزها خوشبین و مثبت نگر هستند ولی برخی از این افراد هم نسبت به آینده ارزهای دیجیتال، شک و شبه دارند.

همانطور که در عنوان مقاله پیداست، در این مقاله می‌خواهیم چند تن از بزرگترین نام‌های تکنولوژی بلاکچین و ارز دیجیتال را معرفی کنیم. کسانی که نظرات و سخنانشان می‌توانند تاثیرات بسیار زیادی روی این صنعت بگذارد.

اول از همه می‌خواهیم از مایکل نووگرتز (Michael Novogratz) شروع کنیم. شخصی که یک مشاور معروف و قابل اعتماد برای بیت‌کوین و اتریوم بوده و همچنین عضو سابق هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری Fortress و رئیس بخش سرمایه گذاری Fortress Macro Fund است.

او در این مدت پیشبینی‌های زیادی درباره بازار ارزهای دیجیتال و مسیر حرکت بیت‌کوین و اتریوم داشته. اما اصلا مشخص نیست که نظرات او در سال آینده صحیح از آب در خواهد آمد یا خیر.

شخص بعدی در این لیست، مدیر عامل صرافی Coinbase، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) است. به عنوان موسس و مدیرعامل یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملاتی در دنیای ارز دیجیتال، بدون نام آرمسترانگ این لیست ناقص است.

آرمسترانگ در حوزه استارتاپ‌های تکنولوژیک سابقه ای درخشان و طولانی دارد. او در سال 2011، صرافی Coinbase را تاسیس کرد و از این رو به موفقیت‌های بسیار بزرگی دریافته است. کوین بیس در ابتدا به عنوان یک بازار مخصوص بیت‌کوین معرفی شده بود که خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای مردم ساده تر می‌کرد.

آخرین شخصی که جزو سه مرد برتر دنیای کریپتو است، آندریاس آنتونوپولوس، یکی از مهمترین طرفداران بیت‌کوین و از نویسندگان این حوزه بوده و یکی از بزرگترین و معروف ترین مشاوران این حوزه محسوب می‌شود.

علاوه بر این، او یکی از سخنران‌های مشهور دنیا است که در کنفرانس‌های سراسر جهان حضور یافته و ارزهای دیجیتال را معرفی می‌کند. از این رو می‌توان آن را یکی از بزرگترین نام‌های دنیای کریپتو و از تاثیرگذارترین اشخاص این صنعت نامید.

اما نظر شما چیست؟ به نظر شما از این سه، کدام یک قدرت بیشتری دارد و می‌تواند عنوان شاه کریپتو را یدک بکشد؟ به جز این نام دیگر چه اشخاصی می‌توانند در این لیست قرار بگیرند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

با بزرگترین اشخاص صنعت ارز دیجیتال آشنا شوید!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
با بهترین دارایی‌های دیجیتال 2020 آشنا شوید! با بهترین دارایی‌های دیجیتال 2020 آشنا شوید!