خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم دادگاه ویرجیل گریفیت، برنامه‌نویس اتریوم در سال 2021 برگزار خواهد شد!

دادگاه ویرجیل گریفیت، برنامه‌نویس اتریوم در سال 2021 برگزار خواهد شد!

دادگاه ویرجیل گریفیت، برنامه‌نویس اتریوم در سال 2021 برگزار خواهد شد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نهادهای نظارتی به گریفیت اتهام زده اند که او در یک کنفرانس در کره شمالی استفاده از ارز دیجیتال را تبلیغ کرده است.

گفته می‌شود که دادگاه رسیدگی به اتهام برنامه‌نویس سابق Ethereum Foundation، ویرجیل گریفیت، در سپتامبر 2021 برگزار خواهد شد. در سند دادگاه این پرونده آمده که این تاریخ قابل تغییر یا تاخیر خواهد بود. این پرونده یکی از اولین اتهامات نهادهای نظارتی آمریکا، در رابطه با یک شهروند آمریکایی و ارز دیجیتال است.

کوین کَسِل، قاضی دادگاهی در نیویورک در روز سه شنبه گفت: "دادگاه رسیدگی به این پرونده در روز 7 سپتامبر 2021 در ساعت 9:30 صبح در شهر نیویورک برگزار خواهد شد."

گریفیت در ابتدا در سال 2019 و بعد از سفرش به کره شمالی دستگیر شد و اتهام او هم مشاوره دادن به مقامات این کشور بود تا برای دور زدن تحریم‌های تحمیل شده روی این کشور، از ارز دیجیتال استفاده کنند. او از آن زمان مشغول جنگ حقوقی بوده و محدودیت‌های شدیدی هم برایش وضع شده که از جمله آن‌ها می‌توان به عدم دسترسی به اینترنت نام برد.

بیشتر بخوانید: اتریوم چیست؟ related_content

این برنامه نویس مشهور با وجود محدودیت‌های سنگین سیاسی، در سال 2019 به کشور کره شمالی سفر کرد. در قانون مهاجرت آمریکا آمده که هیچ شهروند آمریکایی حق سفر به این کشور، حتی به صورت توریستی ندارد، و همه ورودهای احتمالی به این کشور باید تحت "شرایط محدود" و به صورت اختصاصی بررسی شود.

گریفیت اما ادعای بیگناهی کرده و مدعی شده که فقط برای حضور در یک کنفرانس مربوط به بلاکچین به این کشور سفر کرده است. البته گفته می‌شود که او با جزئیات کاملی به "سوالاتی بحث برانگیز" پاسخ داده تا به حضار کنفرانس کمک کند که مفهوم بلاکچین و ارز دیجیتال را بهتر درک کنند. سوالاتی که نهادهای نظارتی در حال حاضر به آن دسترسی دارند.

 در دستور روز سه شنبه آمده که دادستان نیویورک می‌تواند با وکلای گریفیت همکاری کند و تا تاریخ 25 ژانویه 2021، شروط پرونده را ایجاد کنند. همچنین به هر دو طرف گفته شده که در صورت درخواست برای تغییر موعد دادگاه تا تاریخ 30 دسامبر 2020، نامه ای به دادگاه بنویسند.

دادگاه ویرجیل گریفیت، برنامه‌نویس اتریوم در سال 2021 برگزار خواهد شد!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
شرکت‌های Galaxy Trading و Jump Trading هم ریپل را تنها گذاشتند! شرکت‌های Galaxy Trading و Jump Trading هم ریپل را تنها گذاشتند!