خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت آوی، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت آوی، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت آوی، 22 دسامبر (2 دی)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

از جمله آلتکوین هایی که در سال اخیر رشدی خیره کننده داشته، آوی (AAVE) است، قیمت آوی از سپتامبر 2019 تا آگوست 2020، رشد بیش از 2800 درصدی داشت و توانست به قله 90 دلاری برسد.

آوی بعد از ثبت رکورد 90 دلاری، تا 24.5 دلار اصلاح کرد ولی بعد از آن دوباره جهش را شروع کرد و در تاریخ 19 دسامبر، توانست قله تاریخی 101.3 دلاری را ایجاد کند. بعد از ثبت این رکورد، نمودار باز هم اصلاح را شروع کرد و کند روزانه 21 دسامبر هم زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (82.34) دلار) بسته شد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

البته دم بلند کندل این روز، نشان داد که گاوها در کاهش قیمت ها شروع به خرید می کنند و این جو مثبت بازار را نشان می دهد. در حال حاضر EMA20 بدون شیب شده و RSI هم در نزدیکی سطح میانی قرار دارد و این تعادل در عرضه و تقاضا را نشان می دهد.

در حال حاضر نمودار نرخ برابری AAVE/USD یک الگوی مثلث صعودی ایجاد کرده که با شکسته شدن سطح مقاومت 100 دلار تکمیل خواهد شد. اگر نمودار بتواند این مثلث را تکمیل کند، قیمت می تواند تا هدف قیمت این الگو یعنی 153 دلار صعود کند.

از طرف دیگر، اگر نمودار به زیر خط روند صعودی کشیده شود، سقوط تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (70.7 دلار) ممکن خواهد شد، اگر این سطح هم شکسته شود، می توان انتظار سقوط نمودار تا 60 دلار را داشته باشیم. اگر نمودار این سطح حمایت را هم رد کند، حرکت به سمت محدوده حمایتی 42 تا 46 دلار ممکن خواهد شد.

تحلیل قیمت آوی، 22 دسامبر (2 دی)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید! وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!