خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت آوی، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت آوی، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت آوی، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بعد از جهش نمودار قیمت آوی در اوایل نوامبر، قیمت این توکن از حوالی 25 دلار به 70 دلار رسید و بعد از آن هم در یک کانال صعودی قرار گرفت و سرانجام روز گذشته توانست قله تاریخی 129 دلار را ثبت کند. البته ثبت سود در این سطح شدت گرفت و باعث شد که نمودار به زیر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (112.6 دلار) کشیده شود.

در حال حاضر گاوها توانسته اند نمودار را دوباره به بالای EMA20 برسانند که علامت مثبتی است. اگر گاوها بتوانند نیروی محرکه را تثبیت کنند، تست قله تاریخی 129 دلار دور از انتظار نیست.

EMA20 اندکی شیب خود را کم کرده ولی میانگین متحرک ساده 50 کندله (100 دلار) هنوز کاملا صعودی است. شاخص RSI هم بالای سطح میانی قرار دارد و این یعنی در کوتاه مدت عرضه و تقاضا تعادلی نسبی دارند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار بتواند سقف کانال صعودی خود را بشکند، نیروی محرکه افزایش خواهد یافت و این می‌تواند قیمت را تا 140 و بعد 150 دلار هم بالا ببرد. سطح قیمت 143 دلار در واقع جزوی از سطوح فیبوناتچی از جهش قیمت ماژور پیشین است و ممکن است به عنوان مقاومت عمل کند.

از طرف دیگر، اگر خرس‌ها بتوانند نمودار را به زیر EMA20 بکشانند و بعد SMA50 را هم رد کنند، نزول تا والی 85 دلار (کف کانال) ممکن خواهد شد. البته افزایش حجم معاملات خبر از توجه معامله کنندگان به این ارز می‌دهد و این می‌تواند در صعودهای آتی کمک کننده باشد.

تحلیل قیمت آوی، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد