خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت آوی، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت آوی، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت آوی، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت آوی در روز 13 ژانویه توانست سقف کانال صعودی خود را بشکند و با اخذ نیروی محرکه جدیدی توانست قله تاریخی جدیدی در 203 دلار ایجاد کند. خبر خوب این است که نمودار قیمت بعد از برخورد به سد 200 دلار، عقب نشینی زیادی نکرد و این احتمال ادامه روند صعودی را افزایش می‌دهد.

حرکت صعودی پر قدرت چند روز اخیر نمودار باعث شده تا میانگین متحرک‌های 20 و 50 کندله کاملا به سمت بالا متمایل شوند و همچنین قرارگیری RSI در سطوح بالای 63 دلار نشان دهنده آن است که گاوها نسبت به حریف برتری دارند.

اگر قیمت باز هم از روی EMA20 جهش کند و بتواند سطح مقاومت 200 دلار را کند، حرکت به سمت 220 و بعد 250 دلار نیز ممکن خواهد شد. البته تثبیت بیشتر قیمت در زیر این سطح مقاومت و کشیده نشدن قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (179 دلار) احتمال شکست این سطح مقاومت را بیشتر می‌کند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال آوی، 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر EMA20 بکشانند، این خط روند صعودی و بعد میانگین متحرک ساده 50 کندله (150 دلار) هستند که می‌توانند حمایت‌های پیش روی نمودار باشند.

اگر نمودار نرخ برابری AAVE/USDT به داخل کانال صعودی کشیده شود، سطح حمایت 135 دلار هم می‌تواند مانع از اصلاح‌های بعدی شود. اگر این سطح هم شکسته شود، علامت خوبی از پایان یافتن حرکت صعودی خواهد بود. البته وقوع چنین اتفاقی بسیار ضعیف است.

تحلیل قیمت آوی، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد! صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!