خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین خرید ۱۱ میلیارد دلار بیت کوین توسط ۱۰۰ آدرس برتر!

خرید ۱۱ میلیارد دلار بیت کوین توسط ۱۰۰ آدرس برتر!

خرید ۱۱ میلیارد دلار بیت کوین توسط ۱۰۰ آدرس برتر!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میهن بلاکچین میهن بلاکچین

۱۰۰ آدرس از ثروتمندترین دارندگان بیت کوین در ۳۰ روز گذشته تقریباً ۳۵۰,۰۰۰ BTC دیگر نیز خریده‌اند. ۱۰۰ آدرس ثروتمند دارنده بیت کوین به طور فزاینده‌ای به جمع آوری این رمز ارز برتر روی آورده‌اند و در طی ۳۰ روز گذشته ۱۶ درصد بیت کوین، به سرمایه خود اضافه کرده‌اند.

در کل این آدرس‌ها ۳۳۴۰۰۰ بیت کوین بیشتر به کیف‌هایشان اضافه کردند که ارزشی در حدود ۱۱ میلیارد دلار دارد.

بیتکوینرها، بیت کوین خود را نمی‌فروشند

اکثریت دارندگان بیت کوین به کاهش قیمت اخیر بیت کوین از ۴۱۰۰۰ دلار به زیر ۳۳۰۰۰ دلار واکنش نشان ندادند. فقط ۷ آدرس در ۱۰ ژانویه و رسیدن به سطح جدید قیمتی، بیت کوین را به خارج از کیف پول خود انتقال داده‌اند. از بین آدرس‌هایی که در ۳۰ روز گذشته معامله کرده‌اند، تنها هشت نفر از آنها از ۱۲ دسامبر بیش از ده معامله به نام خود انجام داده‌اند.

شاید جای تعجب باشد که بسیاری از بزرگترین آدرس‌ها هنوز منتظر حرکت صعودی هستند، هشت مورد از ده آدرس برتر ، اولین معامله خود را بعد از سپتامبر ۲۰۱۸ انجام داده‌اند. و جدیدترین آدرسی که در ۱۰۰ آدرس برتر قرار دارد تنها دو ماه است که وارد بازار شده است. با این حال همه آنها نهنگ‌های جداگانه‌ای هستند. در این آدرس‌ها حداقل ده مورد کنترل شده توسط صرافی‌هایی مانند Huobi، بایننس، Bittrex و Kraken است. ممکن است بقیه متعلق به ترکیبی از سرمایه گذاران نهادی و افراد ثروتمند باشد، و تقریباً غیرممکن است که این دو را از هم متمایز کرد و تشخیص داد. آنچه روشن است ، این است که افراد بزرگ به راحتی تحت تأثیر قیمت و احساسات قرار نمی‌گیرند.

برای اینکه بتوانید خود را به رده بالای آدرس‌های بیت کوین بدل کنید، باید بیش از ۳۳۶ میلیون دلار BTC در اختیار داشته باشید. برای رسیدن به ده آدرس برتر نیز ، حدود ۲.۲ میلیارد دلار نیاز است. آدرسهای موجود در این لیست برتر اغلب و به دلایل مختلف مورد توجه قرار گرفته‌اند‌، از جمله آدرس‌هایی که تصور می‌شود متعلق به خود ساتوشی ناکاموتو باشد.

سومین آدرس ثروتمند با ۹۴۵۰۶ BTC دست نخورده، در سپتامبر ۲۰۱۹ و پس از گزارش Glassnode مبنی بر انتقال ۷۳۰۰۰ BTC موجود در صرافی Huobi به یک کیف پول، مورد توجه اخبار قرار گرفت. و فرض بر این است که این شخص ثروتمندترین در بین افراد غیر از صرافی‌ها باشد. طبق گزارش BitInfoCharts، در بین ۱۰۰ آدرس برتر ۶۴ آدرس تا به حال حتی یک ساتوشی نیز انتقال نداده‌اند.

این آدرس‌ها، که در حال حاضر بیش از ۲.۵ میلیون بیت کوین (۱۳.۵ درصد از عرضه در گردش) را با ارزش تقریبا ۸۵ میلیارد دلار کنترل می‌کنند، شامل ۱۵ آدرس خاموش هستند. یازده آدرس بیشتر از نه سال قدمت دارند. گرچه هیچ کس نمی‌تواند ثابت کند که ۳۰۰ هزار بیت کوین نگهداری شده توسط این آدرس‌ها از بین رفته است، اما بیشتر مردم چنین تصور می کنند.

خرید ۱۱ میلیارد دلار بیت کوین توسط ۱۰۰ آدرس برتر!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آیا استخراج بیت کوین عامل قطع برق در ایران است؟ پاسخ کارشناسان منفی است آیا استخراج بیت کوین عامل قطع برق در ایران است؟ پاسخ کارشناسان منفی است