خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به رکورد جدیدی رسید

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به رکورد جدیدی رسید

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به رکورد جدیدی رسید
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

شرکت تحلیلی بلاکچینی Glassnode خاطرنشان کرده است که تعداد آدرس‌های فعال ساعتی بیت کوین به رکورد جدیدی رسیده است و از اوج ثبت شده در اوایل ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶)، پیشی گرفته است.

به طور کلی، طبق گزارش اخیر CoinMetrics، آدرس‌های فعال در سال ۲۰۲۰ بیش از دو برابر شده‌اند، در حالی که عرضه‌ی فعال بیت کوین به طور چشمگیری کاهش یافته است.

در ۵ ژانویه، ۱.۱۰۳ میلیون کیف پول فعال وارد سیستم شد. این همچنان کمی کمتر از رکورد بزرگ قبلی آن است که در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۹ آذر ۹۶) با تعداد ۱.۱۱۹ میلیون ثبت شد.

در کل، این مطمئناً یک پیشرفت مثبت برای بیت کوین محسوب میشود زیرا بدان معناست که افراد بیشتری از این ارز استفاده میکنند و آن را به عنوان یک سرمایه گذاری سودده قبول دارند.

تعداد سرمایه گذاران خرد در حال افزایش است

استفاده از شبکه با اوج جدید بیت کوین به نقطه‌ی عطف تازه‌ای رسیده است. این ارز به تازگی به بالای سطح ۳۶,۰۰۰ دلار صعود کرده است.

با ورود موسسات، سرمایه گذاران خردی که در سال ۲۰۱۸ از بازار خرسی آسیب ندیده‌اند، ظاهراً بر اساس افزایش جستجوهای گوگل در حال بازگشت هستند.

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به رکورد جدیدی رسید

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر