خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت کاردانو، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت کاردانو، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت کاردانو، 12 دسامبر (22 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

گاوها نتوانستند جهش تند 9 دسامبر نمودار قیمت کاردانو را ادامه دهند. این یعنی جو بازار منفی شده و معامله گران حالا با هر جهش به سمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.145 دلار) شروع به خرید می‌کنند.

نمودار نرخ برابری ADA/USD در سطح 0.13 دلار حمایتی قوی دارد. اگر نمودار از روی این سطح جهش کند و به بالای خط روند نزولی برسد، نشان‌دهنده آن خواهد بود که دوره اصلاح کوتاه مدت به پایان رسیده است. هدف پیش روی نمودار در چنین حالتی می‌تواند 0.155 دلار باشد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کاردانو 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کاردانو 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

هر دو میانگین متحرک بدون شیب شده اند و RSI هم درست در زیر سطح میانی قرار گرفته است و این یعنی تا چند روز حرکتی بی‌‌روند را شاهد خواهیم بود.

حال اگر خرس‌ها قیمت را به زیر سطح حمایت 0.13 دلار و بعد میانگین متحرک ساده 50 روزه (0.123 دلار) بکشانند، این دیدگاه نقض خواهد شد. اگر چنین اتفاقی بیافتد، نمودار قیمت می‌تواند تا 0.117 دلار و بعد 0.1 دلار سقوط کند.

تحلیل قیمت کاردانو، 12 دسامبر (22 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم! مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم!