خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت کاردانو، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت کاردانو، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت کاردانو، 2 نوامبر (12 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

کاردانو (ADA) در 26 اکتبر به زیر الگوی گوِه رو به بالا که البته الگویی نزولی است، کشیده شد و تا سطح حمایت 0.0891 دلار پایین رفت. در حال حاضر گاوها قصد دارند از این سطح حمایت دفاع کنند و نمودار را از میانگین متحرک‌ها رد کنند.

البته میانگین متحرک نمایی 10 روزه (0.988 دلار) رو به پایین است و RSI هم به زیر سطح 43 درصد کشیده شده و این یعنی خرس‌ها کنترل نمودار را در دست دارند. بنابراین جهش قیمت احتمالا با مقاومت سرسخت میانگین متحرک‌ها برخورد خواهد کرد.

اگر نمودار نرخ برابری قیمت ADA/USD از روی این سطح مقاومت به پایین برگردد، خرس‌ها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا سطح حمایت 0.0891 دلار را بشکنند. چنین حرکتی می‌تواند شرایط را برای کاهش‌های عمیق‌تر تا 0.0755 دلار مهیا کند.

حال اگر گاوها بتوانند قیمت را از سطوح میانگین متحرک‌ها رد کرده و بالای آن‌ها تثبیت کنند، این دیدگاه نزولی نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند منجر به رالی قیمت تا 0.11 دلار شود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کاردانو 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت کاردانو 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

در نمودار چهار ساعته گاوها توانسته اند قیمت را از سطح EMA10 رد کنند. حالا نمودار می‌تواند تا SMA50 صعود کند و در آنجا احتمالا خرس‌ها شروع به مقاومت و فروش خواهند کرد.

با اینکه SMA50 به سمت پایین است، ولی EMA10 چرخش به سمت بالا را شروع کرده و RSI هم تا سطح میانی بالا آمده است. این یعنی فشار فروش در کوتاه مدت کاهش یافته است.

البته اگر نمودار از سطوح کنونی یا از روی SMA50 به پایین برگردد، خرس‌ها دوباره تلاش خواهند کرد تا سطح حمایت 0.0891 دلار را رد کنند. اگر موفق شوند، حرکت نزولی بعدی در آستانه آغاز قرار خواهد گرفت.

تحلیل قیمت کاردانو، 2 نوامبر (12 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد