خانه اخبار American Express روی یک صرافی جدید سرمایه‌گذاری می‌کند!

American Express روی یک صرافی جدید سرمایه‌گذاری می‌کند!

American Express روی یک صرافی جدید سرمایه‌گذاری می‌کند!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سبا مشهدی خان سبا مشهدی خان

غول اقتصادی آمریکایی، شرکت American Express به تازگی مبلغ نامشخصی روی صرافی ارز دیجیتال FalconX که مخصوص نهادهای سرمایه گذاری است، سرمایه گذاری کرده است.

 شرکت خدمات مالی چند ملیتی آمریکایی امریکن اکسپرس از طریق زیر مجموعه سرمایه گذاری خود، بر روی یک پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال به نام FolconX سرمایه گذاری کرده است. بدین ترتیب این کمپانی بعد از راه اندازی یک سیستم پاداش مبتنی بر بلاکچین، فعالیت خود در دنیای دارایی‌های دیجیتال را بیشتر کرده است.

این صرافی ارز دیجیتال مستقر در آمریکا در کنفرانس خبری دیروز خود خبر جذب سرمایه از کمپانی American Express را اعلام کرد. البته در این کنفرانس مشخص نشد که این شرکت مالی چه میزان سرمایه را به این پلتفرم معاملاتی اختصاص داده است، در بیانیه این صرافی آماده که این سرمایه گذاری به 17 میلیون دلاری که در ماه می ‌2020 توسط کمپانی‌های Coinbase Ventures. Fenbushi Capital و Flybridge Capital Partners جمع شده بود، اضافه خواهد شد.

FolconX از طریق یک پلتفرم برای معامله، نقل و انتقال بانکی، و حتی اعتبار دهی، مشتریان نهادی خود را به بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال متصل می‌کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع صرافی های دیجیتال related_content

در این کنفرانس خبری روی نرخ پذیرش رو به رشد نهادهای سرمایه گذاری تاکید شد و این نکته گوشزد شد که اغلب پلتفرم‌های معاملاتی کنونی برای رویایی با چنین حجم تقاضای بالایی آماده نیستند. بدین ترتیب FalconX تصمیم گرفته که یک "پل ارتباطی بسازد و از طریق یک پلتفرم واحد و کاملا یکپارچه، برای مشتریان نهادی راهی ایمن و خدمات برتر فراهم آورد."

این کمپانی همچنین خبر از رشد 350 درصدی در درآمد خود از زمان سرمایه گذاری سری C در ماه می ‌امسال داد. لیست مشتریان این صرافی حالا به 250 نهاد سرمایه گذاری رسیده که رشدی 150 درصدی را نشان می‌دهد.

blockquote

ما شاهد علاقه روزافزون مدیران سرمایه سنتی هستیم که برای محافظت از دارایی خود در برابر تورمی‌که به خاطر سیاست‌های اقتصادی اخیر ایجاد شده، شروع به خرید ارز دیجیتال کرده اند. همزمان با گسترش محصولات FalconX، این باعث افتخار ماست که به شرکت American Express Ventures خوش آمد بگوییم.

راگو یارلاگادا _ مدیر عامل و موسس FalconX

blockquote

AmEx حضور خود در این صنعت را گسترش داده!

غول اقتصادی مستقر در نیویورک، جزو معدود نهادهای بانکداری دنیاست که قبل از سال 2020 روی دنیای رمزارزها سرمایه گذاری کرده است. در کنار همکاری در ساخت اپلیکیشن دارایی دیجیتال Abra در سال 2017 ، این شرکت در سال 2018 هم یک برنامه پاداش وفاداری مبتنی بر بلاکچین هم راه اندازی کرده است.

این برنامه به اعضای خود این امکان را می‌دهد که با کار با محصولات و برندهای مختلف تا 5 برابر پاداش دریافت کنند. این برنامه‌ها شامل گسترش فروشگاه‌های اینترنتی متعدد و ارائه پیشنهاد فروش می‌شود.

هارشول سانگی، مدیر عامل شرکت AmEx Ventures بعد از سرمایه گذاری روی FalconX اعلام کرد که این کمپانی "به حمایت از نوآوری‌ها در دنیای دارایی‌های دیجیتال، از جمله ارز دیجیتال ادامه خواهد داد."

American Express روی یک صرافی جدید سرمایه‌گذاری می‌کند!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
با روبل دیجیتال آشنا شوید؛ همه چیز درباره ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه! با روبل دیجیتال آشنا شوید؛ همه چیز درباره ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه!