خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق  Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت کوین، نشانه ای از این است که این رمز ارز از دستان ضعیف، به دستان قوی منتقل شده است. 

بیت کوین در هفته های گذشته با شکستن سقف های تاریخی خودش به صورت پیاپی توانست دنیا را متحیر سازد. بیت کوین در نهایت توانست سقف قیمتی تاریخی جدیدی را در 42 هزار دلار به ثبت برساند. رشد قیمتی بیت کوین که در سال میلادی گذشته آغاز شد، با استقبال گسترده و سرمایه گذاری شرکت های بزرگ وال استریت مانند PayPal، Microstrategy و GrayScale همراه شد.

اخبار مرتبط با خریداری بیت کوین توسط  این شرکت ها، سرمایه گذاری در این حوزه را برای همگان جذاب نمود و سرمایه گذاران کوچک نیز به صف خرید بیت کوین پیوستند. ترکیب سرمایه گذاران کوچک و بزرگ، موجب شد تا بیت کوین بتواند خودش را برای مدتی در بالای سقف قیمتی 38000 دلار حفظ کند. اما روند قیمتی بیت کوین هم اکنون با خطراتی تهدید می شود. 

همزمان با حرکت قیمتی 20000 دلاری بیت کوین در کمتر از یک ماه، بسیاری از هولدر های این رمز ارز شاهد رشد ارزش پورتفوی خود بودند و این اصلاح قیمتی می تواند به دلیل فروش بیت کوین توسط سرمایه گذاران این رمز ارز باشد. با این حال، Pompliano معتقد است که بسیاری از فروشندگان، ذخایر بیت کوین خود را از دست داده اند و از سوی دیگر، سرمایه گذاران بزرگی که آینده ی روشن تری را برای بیت کوین متصور هستند، این رمز ارز را خریداری کرده اند. 

“امروز، بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قدرتمند منتقل شد.”

این اصلاح قیمتی تا کجا ادامه خواهد یافت؟

در حالی که بیت کوین به آرامی در حال بازیابی قیمتی می باشد، بسیار مشکل است تا بتوان پیشبینی کرد که اصلاح قیمتی تا کجا ادامه خواهد یافت. در سال 2017(1396) و همزمان با شکسته شدن سقف قیمتی 19000 دلار، شاهد اصلاح قیمتی مشابهی به زیر 10000 دلار بودیم. با این حال بسیاری از دارندگان بیت کوین تمایلی به دیدن افت قیمتی شدید را ندارند و از سوی دیگر بسیاری تمایل دارند تا با افت قیمتی، فرصت خرید بیت کوین های بیشتری را داشته باشد.

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
خزانه‌داری انگلستان: XRP یک توکن مبادلاتی است نه اوراق بهادار! خزانه‌داری انگلستان: XRP یک توکن مبادلاتی است نه اوراق بهادار!