خانه اخبار اخبار تکنولوژی اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay

اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay

اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay
زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

به زودی خرید و فروش ارزهایی مانند بیت‌کوین و اتریوم از طریق پلتفرم Apple Pay امکان پذیر خواهد شد. دلیل این موضوع  راه اندازی ارزی به نام Lumi است.

با راه اندازی کیف پول این ارز (iOS Lumi)، قابلیت جدیدی برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده که بر اساس آن می‌توانند ارزهای دیجیتال را از طریق Apple Pay خریداری کنند. بیت‌کوین و اتریوم نیز برای جلب توجه کاربران در این لیست قرار گرفته‌اند.

در لیست ارزهای معاملاتی اپل پی می‌توان به USD، تتر، دلار جمینی، Paxos و غیره اشاره کرد. کاربران آمریکایی می‌توانند روزانه تا سقف 500 دلار خرید بزنند. علاوه بر این آنها می‌توانند 500 دلار در هفته و 5000 دلار در سال خرید داشته باشند.

نکته مهم در مورد قابلیت‌های اپل پی این است که مشکلات متعدد معاملات کریپتو و همچنین فراموش کردن رمز کیف پول‌ها را به طور کلی برطرف کرده است. این ویژگی و سهولت معاملات در این اپ، کاربران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

این پلتفرم برای تمام مردم جهان در دسترس نیست. برای مثال کاربران واتیکان، اوکراین، موناکو، رومانی، روسیه، چین و سایر کشورها نمیتوانند از این ویژگی جدید استفاده کنند. همانطور که می‌دانید، با توجه به اینکه اپل پی بزرگترین اپلیکیشن پرداختی موبایل است مطمئنا با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.
 

اتریوم، گزینه پرداختی پلتفرم apple pay

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
10 درصد از بیت‌کوین‌های شبکه حدود 10 سال است که جا به جا نشده اند! 10 درصد از بیت‌کوین‌های شبکه حدود 10 سال است که جا به جا نشده اند!