خانه اخبار اخبار تکنولوژی Audius رقیب اسپاتیفای، 8 میلیون توکن را به کاربران خود هدیه داد

Audius رقیب اسپاتیفای، 8 میلیون توکن را به کاربران خود هدیه داد

Audius رقیب اسپاتیفای، 8 میلیون توکن را به کاربران خود هدیه داد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

Audius رقیب اسپاتیفای، 8 میلیون دلار توکن را به هنرمندان و کاربرانی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند اختصاص داد. تقریبا 50 میلیون توکن این پلتفرم با نام AUDIO به عنوان هدیه، بین کاربران توزیع شدند.

این توزیع همزمان با راه اندازی AUDIO در شبکه اصلی Audius انجام شد و تقریبا 5٪ از عرضه اولیه آن به 10000 هنرمند و کاربر تعلق گرفت. این پلتفرم همچنین سعی دارد تا با رای‌گیری و در نظر گرفتن نظرات و پیشنهادات کاربران، سیستم خود را ارتقا دهد. 

آئودیوس با استفاده از فناوری بلاک‌چین در تلاش برای افزایش شفافیت روند کاری خود و همچنین کاهش دلالان و واسطه‌های تجاری در صنعت موسیقی است. توکن‌های این پلتفرم تنها 2 کاربر دارند که این موضوع به آنها این امکان را می‌دهد تا به یک کانال انحصاری دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر 1.4 میلیون AUDIO مسدود شذه‌اند. 

بیشتر بخوانید: پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند related_content

آئودیوس قصد دارد راه‌اندازی شبکه اصلی خود را با حضور deadmau5، دیجی و موزیسین کانادایی و RAC جشن بگیرد. الگوریتم توزیع توکن‌ها به طوری طراحی شده بود که به هنرندان توکن بیشتری نسبت به کاربران تعلق گیرد. به این ترتیب چیزی حدود 75 درصد توکن‌ها به سازندگان و هنرمندان اختصاص یافت. دیگر بخش‌ها مانند لیست آهنگ‌های مورد علاقه، هر کدام 5 درصد از این توزیع را شامل شدند.

40.6٪ از توکن‌ها به تیم و مشاوران Audius، از جمله هنرمندان محبوب deadmau5 و RAC و 36٪ برای سرمایه‌گذاران این پلتفرم و 17.8٪ برای تیم خزانه داری در نظر گرفته شد.

با توجه به اینکه توکن AUDIO در حال حاضر با قیمت 0.16 دلار معامله می‌شود، ارزش تقریبی این توزیع، تقریباً 8 میلیون دلار ارزیابی شد. حجم تراکنش‌های این توکن در 24 ساعت به 6.6 میلیون دلار رسید که 86 درصد آن به صرافی بایننس تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: توکن SUSHI نباید در لیست ارزهای بایننس قرار بگیرد related_content

Audius در وایت پیپر خود از صنعت موسیقی انتقاد کرده و ادعا می‌کند که می‌تواند از فناوری بلاک‌چین برای پرداخت پاداش به سازندگان محتوا و افزایش شفافیت سیستم پرداختی، ساختارهای حقوق انتشار و سایر موارد صدور مجوز در این کشور استفاده کند. 

این پلتفرم سپتامبر سال گذشته راه‌اندازی شد. و توانست ماهانه بیش از 750،000 کاربر فعال جذب کرده و بیش از یک میلیون جریان ماهانه ایجاد کند. Audius برنامه‌های زیادی برای توسعه فعالیت‌های خود با بهره ه گیری از فناوری‌های جدید دارد. برای مثال می‌خواهد تا با استفاده از بلاک‌چین اتریوم، توکن‌های هنرمندان را راه‌اندازی کند. 

Audius رقیب اسپاتیفای، 8 میلیون توکن را به کاربران خود هدیه داد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رونق بازار دیفای و توکن‌های جذاب آن رونق بازار دیفای و توکن‌های جذاب آن