خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 17 نوامبر (27 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 17 نوامبر (27 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز پانزدهم نوامبر، بیت‌کوین کش (BCH) بار دیگر از روی محدوده مقاومتی 272 تا 280 دلار به پایین برگشت. این نشان‌دهنده آن است که خرس‌ها به شدت از این سطح دفاع می‌کنند. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر سطح حمایت آنی 242 دلار بکشانند، سقوط نمودار تا 231 دلار ممکن خواهد شد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (256 دلار) بدون شیب است، در حالیکه میانگین متحرک ساده 50 روزه (249 دلار) به سمت بالا متمایل شده و RSI هم بین سطح 40 و 60 درصدی نوسان می‌کند. این نشانه‌ها خبر از تعادل بین عرضه و تقاضا می‌دهند.

معامله در یک محدوده کوچک و با نوسانات زیاد ریسک بالایی دارد، چون پیشبینی حرکت بعدی نمودار دشوار است. بنابراین بهتر است معامله را زمانی شروع کنید که نمودار به سطح مقاومت یا حمایت محدوده خود نزدیک می‌شود.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 17 نوامبر (27 آبان) اختصاصی ارز سنتر

احتمال دیگر هم این است که صبر کنید تا قیمت سقف یا کف کانال خود را بشکند و بعد به آن ورود کنید. اگر گاوها بتوانند نمودار را از سطح 280 دلار رد کنند، نمودار نرخ برابری قیمت بیت کوین کش BCH/USD می‌تواند تا 326.30 دلار جهش کند. از طرف دیگر کشیده شدن نمودار به زیر 231 دلار هم می‌تواند منجر به سقوط آن تا 200 دلار شود.

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 17 نوامبر (27 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین