خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 1 دسامبر (11 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در تاریخ 29 نوامبر قیمت بیت‌کوین کش به بالای محدوده 280 دلار رسید و روند رو به رشد خود را ادامه میدهد. هرچند که انتظار می رود با توجه به الگوی فیبوناچی در عدد 61.8 درصدی این روند را در مقاومت 324.01 دلار با توقف مواجه کند.

اگر که بیت کوین کش موفق به عبور از سطح مقاومتی پیش رو نشود تمایل خریداران برای ورود به بازار با کاهش روبه روخواهد شد و این فرصت را به فروشندگان و خرسهای این بازارا خواهد داد تا قیمت را به محدوده 280 دلار برگردانند.

همچنین برخلاف این نظریه بدبینانه حال اگر گاوها به صورت تهاجمی عمل کنند و نرخ برابری قیمت بیت کوین کش را از سطح مقاومتی 324.01 دلاری عبور دهند، ادامه این روند رو به جلو را به سمت قیمت های 344.98 دلار و بعد از آن در محدوده 371.70 دلار شاهد خواهیم بود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

الگوهای تکنیکال شکل گرفته روی نمودار مانند میانگین متحرک نمایی و شاخص قدرت نسبی نیز از قدرت ناچیز گاوها و برتری خرسهای موجود در بازار خبر می دهند.

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 1 دسامبر (11 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند! بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند!