خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 12 دسامبر (22 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در یک روند صعودی میانگین متحرک‌ها به عنوان سطح حمایت عمل می‌کنند، ولی وقتی جو بازار نزولی می‌شود به یک سطح مقاومت هم تبدیل می‌شوند. قیمت بیت‌کوین کش هم در روز 9 دسامبر برای ریکاوری تلاش کرد ولی نتوانست به سطوح بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه (271 دلار) دست پیدا کند.

این نشان داد که معامله گران در پولبک به سمت SMA50 شروع به فروش کرده اند و نمودار قیمت هم امروز حرکت نزولی خود را ادامه داد. در محدوده حمایتی 254.82 تا 246.85 دلار یک حمایت کوچک قرار دارد. شکست این محدوده حمایتی می‌تواند قیمت را تا 231 دلار پایین بیاورد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

اگر قیمت از روی این سطح حمایت جهش کند، نمودار نرخ برابری BCH/USD می‌تواند برای چند روز دیگر بین سطوح 231 تا 280 دلار معامله شود. ولی اگر سطح حمایت 231 دلار شکسته شود، نمودار قیمت می‌تواند تا 200 دلار سقوط کند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (278 دلار) رو به پایین است و RSI هم به محدوده منفی وارد شده و این برتری خرس‌ها را نشان می‌دهد. حال اگر قیمت بتواند سطح مقاومت 280 دلار را بشکند و در سطوح بالای آن تثبیت کند، این دیدگاه نزولی نقض خواهد شد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 12 دسامبر (22 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم! مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم!