خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 2 نوامبر (12 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بیت‌کوین کش (BCH) یک الگوی مثلث ایجاد کرده که معمولا به عنوان یک الگوی ادامه‌دهنده عمل می‌کند. البته از آنجاییکه این الگو عدم اطمینان گاوها و خرس‌ها از آینده نمودار را نشان می‌دهد، بهتر است قبل از ورود با سرمایه سنگین صبر کنید تا هر یک از سطوح این مثلث شکسته شود.

هر دو میانگین متحرک به سمت بالا متمایل شده اند و RSI هم بالای سطح 59 قرار گرفته است  و این یعنی گاوها گوی برتری را در دست دارند. اگر گاوها بتوانند نمودار را از مثلث رد کنند و بالای آن تثبیت کنند، نمودار نرخ برابری قیمت BCH/USD می‌تواند تا 280 و بعد 296.87 دلار صعود کند.

برخلاف این نظریه اگر نمودار قیمت به زیر الگوی مثلث کشیده و تثبیت شود، نمودار نرخ برابری BCH/USD می‌تواند تا سطح حمایت حیاتی 242 دلار سقوط کند. میانگین متحرک ساده 50 روزه (239 دلار) درست زیر این سطح حمایت قرار گرفته، بنابراین احتمالا گاوها در این محدوده جلوی کاهش قیمت را خواهند گرفت.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت بیت کوین کش 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

گاوها نمودار قیمت را از سطح مقاومت الگوی مثلث ذکر شده رد کرده اند ولی نتوانستند آن را در سطوح بالاتر تثبیت کنند و خرس‌ها هم قیمت را دوباره به داخل مثلث برگرداندند.

البته اگر نمودار از روی SMA50 یا EMA10 جهش کند، گاوها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا نمودار را از مثلث رد کنند. اگر موفق شوند، نیروی محرکه افزایش خواهد یافت و رالی تا 280 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

حال اگر نمودار قیمت به زیر میانگین متحرک‌ها کشیده شود و بعد سطح حمایت الگوی مثلث را نیز بشکند، این دیدگاه صعودی و مثبت نقض خواهد شد.

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، 2 نوامبر (12 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد