خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت

مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت

مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

مکس کایزر ، تحلیلگر پیشکسوت وال استریت و مجری The Keizer Report، در مصاحبه اختصاصی با  Cointelegraph نظرات خود را درباره بیت کوین و انتخابات ایالات متحده به اشتراک می‌گذارد.

مکس کایزر در مورد تاثیر نتایج انتخابات بر بیت کوین گفت: پیروزی بایدن به معنای پیروزی فساد و ورشکستگی ایالات متحده است ، بنابراین من انتظار دارم قیمت بیت کوین بالاتر رود زیرا مردم وحشت می کنند و هجوم برای خرید بیت کوین افزایش می یابد .اما با ترامپ ، احتمالا رشد بیت کوین با سرعت کمتری ادامه می یابد.

 مکس کایزر در مورد خبر پذیرش بیت کوین توسط PayPal می گوید پی پال سریعتر از دیگران دریافت که بیت کوین تهدیدی اساسی برای تجارت آنها است و نادیده گرفتن آن به معنای خارج شدن از تجارت است.

بیشتر بخوانید: Paypal، در صدد خرید شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله بیتگو related_content

 تلاش PayPal برای مهار بیت کوین نتیجه ای نخواهد داشت زیرا رقابت در SQ و جاهای دیگر آنها را مجبور به ادامه با بیت کوین یا مرگ می کند و این مورد در ارتباط با CBDC (ارزهای دیجیتال بانک مرکزی) ، و کشورهایی مانند ونزوئلا که پترو خود را کنار گذاشتند و اکنون به موقعیت کامل بیت کوین منتقل شده اند ،نیز صادق است. در چین اوضاع متفاوت است.

چینی ها در برابر پذیرش کامل بیت کوین مقاومت نمی کنند و این پاشنه آشیل آنها است. در دهه 1980 تا 1990 ژاپن قرار بود اقتصاد جهانی را در اختیار بگیرد اما نتوانست به اندازه کافی به سرعت اینترنت را بپذیرد و ایالات متحده دوباره بر سلطه جهانی خود تأکید کرد.

چینی ها فکر می کند که آنها همه چیز را در اختیار دارند، اما بدون پذیرش کامل بیت کوین آنها خود را در برابر کشورهای دیگر که بیت کوین را پذیرفته اند آسیب پذیر می کنند. نقش پرداخت ها پس از تثبیت بیت کوین مشخص می شود. یک نکته ای را که راجر ور، کریگ رایت و کالوین آیر هرگز درک نکردند و اینکه چرا پروژه های آنها BCH و BSV در مقایسه با BTC به طور فزاینده ای بی ارزش می شوند این است که آنها وایت پیپر بیت کوین را کاملاً بد خوانده اند و در حال حاضر بیت کوین هنوز در حال تثبیت خود می باشد.

مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مکس کایزر: سازمان SEC پس از ریپل دیگر آلت‌کوین‌ها را هدف قرار می‌دهد مکس کایزر: سازمان SEC پس از ریپل دیگر آلت‌کوین‌ها را هدف قرار می‌دهد