خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تصمیمات اشتباه بانک فدرال آمریکا، بزرگترین حامی بیت‌کوین

تصمیمات اشتباه بانک فدرال آمریکا، بزرگترین حامی بیت‌کوین

تصمیمات اشتباه بانک فدرال آمریکا، بزرگترین حامی بیت‌کوین
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

سخنرانی‌هایی که توسط بانک فدرال آمریکا صورت می‌گیرند، اغلب روی موضوع افزایش تورم اقتصادی، تمرکز دارند که این موضوع خبر خوبی برای ارز‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین و تتر است.


بر اساس توییت برادران وینکلوس، بنیانگذاران صرافی آنلاین جمینی، که در تاریخ 25 آگوست منتشر شد، تصمیمات بانک مرکزی آمریکا از گذشته تا کنون باعث افزایش قیمت بیتکوین بوده و خواهد بود.

افزایش تورم برابر با بالا رفتن ارزش بیت‌کوین

برادران وینکلوس بر این باورند که هرچه بحران اقتصادی در آمریکا و تورم بیشتر شود، ارزش بیت‌کوین افزایش می‌یابد و این موضوع به نفع بیت‌کوین خواهد بود. دلیل این امر هم مشخص است. به دنبال همه گیری ویروس کرونا و تاثیر چشمگیری که روی اقتصاد این کشور داشت، رفته‌رفته ارزش دلار و تعداد سرمایه‌گذاران آن کاهش یافته و در عوض ارزش بیت‌کوین دو چندان شده است. 

روز پنجشنبه، جروم پاول، رئیس فدرال آمریکا، سخنرانی خواهد کرد. بسیاری انتظار دارند که سخنان او در مورد اجازه افزایش چشمگیر تورم باشد. همین موضوع به تنهایی سبب می‌شود این ارز دیجیتال که سیستم خرید و فروش آن غیر متمرکز است، به محبوبیت جهانی دست یابد. در این سخنرانی پاول، در مورد هدف خود برای افزایش تورم و چگونگی شروع آن گفتگو خواهد کرد.

 

blockquote

این فدرال که تحت کنترل جروم پاول است، بزرگترین حامی بیت‌کوین بوده و همواره به فکر پیشرفت آن است.برادران وینکلوس

blockquote

طبق گزارش کوین‌تلگراف، ممکن است این فدرال برای منفعت خود از افزایش قیمت بازار ارز‌های دیجیتال و طلا، تصمیم به حمایت گرفته باشد. در اوایل ماه جاری، ادوارد یاردنی، رئیس شرکت تحقیقاتی Yardeni، گفت که افزایش تورم‌های اقتصادی برای فلزات گرانبها به خصوص طلا، بسیار سودمند خواهد بود.

نرخ بهره صفر درصدی

طبق گزارش بلومبرگ، نرخ بهره‌های بانکی باید به مدت پنج سال نزدیک به صفر باقی بمانند و این پتانسیل برای دوره های طولانی تری ادامه یابد. دقیقا مانند اتفاقی که در سال 2008 در پی بحران اقتصادی مالی افتاد باشد. 

 

blockquote

نرخ 0 درصدی بهره ها به مدت 5 سال آینده چیز عجیبی نیست و مرا متعجب نمی کند.جیسون فرمن،اقتصاددان پیشین کاخ سفید

blockquote

بانک فدرال تاکنون از نرخ بهره منفی خودداری کرده و از روشی که چندین سال تحت نظارت بانک مرکزی اروپا (ECB) وجود داشته، فاصله گرفته است. طبق تحقیقات اخیر، بیت‌کوین مرکز توجه صندوق‌های مدیریت با هدف کاهش تاثیرات منفی بحران‌های اقتصادی بوده است.

تصمیمات اشتباه بانک فدرال آمریکا، بزرگترین حامی بیت‌کوین

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
نظریه بازی (Game Theory) چیست و چه ارتباطی با ارزهای دیجیتال دارد؟ نظریه بازی (Game Theory) چیست و چه ارتباطی با ارزهای دیجیتال دارد؟