خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین پسر میلیاردر معروف مقدار قابل توجهی بیت کوین دارد!

پسر میلیاردر معروف مقدار قابل توجهی بیت کوین دارد!

پسر میلیاردر معروف مقدار قابل توجهی بیت کوین دارد!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

هوارد مارکس، سرمایه گذار میلیاردر گفته است که پسرش اندرو “مقدار قابل توجهی” بیت کوین برای خانواده خریده است.

مارکس با افشای این خبر روز دوشنبه  گفت که با وجود سرمایه گذاری  پسرش اندرو در بیت کوین، هنوز به رمزارزها مشکوک است و دیدگاهش هنوز تغییر نکرده است.

مارکس، یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Oaktree Capital Management گفت: “شک و تردید، یک حالت کاملا عادی و طبیعی برای یک سرمایه گذار با ارزش است. ” واکنش پیش فرض ما این است که وقتی می شنویم” این بار متفاوت است “مشکوک باشیم و به سابقه شیدایی سوداگرانه و نوآوری های مالی اشاره کنیم که قربانیان  قابل توجهی از خود به جای گذاشته است. همین شک و بدبینی است که احتمال از دست دادن سرمایه ی یک سرمایه گذار ارزشمند را کم می کند.”

مارکس که دارایی های مشتریان با ارزش بیش از 140 میلیارد دلار را مدیریت می کند ، همچنین گفت که او هنوز آنقدر دانش و اطلاعات  ندارد تا یک دیدگاه قاطعانه درباره ی رمزارزها داشته باشد، اما در تلاش است تا در این حوزه بیشتر بیاموزد و بیشتر کسب دانش کند.

این سرمایه گذار قبلاً بیت کوین را “یک طرح هرمی” نامیده بود. بعد از مدتی، رمزارزها را با  جنون گل لاله (Tulip mania) در سال 1637(1015) ، حباب دریای جنوب در سال 1720 (1098) و حباب اینترنت در سال های 1999 تا 2000(1377/1378) مقایسه کرد.

پسر میلیاردر معروف مقدار قابل توجهی بیت کوین دارد!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جهش ارزهای دیجیتال دیگر پس از بیت کوین؛ فصل آلت کوین‌ها جهش ارزهای دیجیتال دیگر پس از بیت کوین؛ فصل آلت کوین‌ها