خانه اخبار اخبار جهان مخابرات روسیه صرافی بایننس را در لیست سیاه قرار داد

مخابرات روسیه صرافی بایننس را در لیست سیاه قرار داد

مخابرات روسیه صرافی بایننس را در لیست سیاه قرار داد
زمان مطالعه : 3 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

در تاریخ 24 سپتامبر، بایننس رسما در کانال تلگرامی روسی زبان خود اعلام کرد که قانونگذار مخابرات روسیه، وب‌سایت این شرکت را به لیست پلتفرم‌های انتشار اطلاعات ممنوعه اضافه کرده است.

به نظر می‌رسد مقامات روسیه به دنبال بایننس، بزرگترین صرافی رمزارزی جهان هستند زیرا اکنون دامنه آن در لیست وب‌سایت‌های ممنوع این کشور قرار دارد. در تاریخ 24 سپتامبر، بایننس رسما در کانال تلگرامی روسی زبان خود اعلام کرد که قانونگذار مخابرات روسیه، Roskomnadzor وب‌سایت این شرکت در لیست پلتفرم‌های انتشار اطلاعات ممنوعه اضافه کرده است.

بیشتر بخوانید: قانونی کردن استخرج بیت‌کوین در روسیه related_content

براساس این اطلاعیه، بایننس به دلیل توزیع داده‌های مربوط به خرید رمزارزهایی مانند بیت‌کوین (BTC) در لیست سیاه قرار گرفته است. گلب کوستارف (Gleb Kostarev)، مدیر اجرایی بایننس در روسیه و CIS اشاره کرد که این صرافی بلافاصله پس از دریافت اطلاعیه از Roskomnadzor این خبر را اعلام کرد.

با وجود قرارگیری دامنه این وب‌سایت در لیست سایت‌های ممنوعه، روس‌ها هنوز هم می‌توانند بدون هیچ ابزار اضافی مانند VPN به آن دسترسی پیدا کنند. از زمان مصاحبه، URL این صرافی را می‌توان در لیست سیاه سایت‌ Roskomnadzor یافت.

طبق داده‌ها این وب‌سایت در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 در این لیست قرار گرفته، در حالی که دسترسی به آن «محدود نیست». در اطلاعیه عمومی، مدیران بایننس تأکید کردند که آنها هیچ اطلاعاتی مبنی بر محدودیت، قبل از 24 سپتامبر دریافت نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید: تفاوت صرافی متمرکز و صرافی غیرمتمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟ related_content

هیچ اخطاری از سوی نهادهای اجرایی قانون، خدمات دولت مدنی یا دادگاه‌ها قبل از دریافت اطلاعیه فوق به ما اعلام نشده بود. ما اکنون از مشاوران حقوقی خود کمک گرفته‌ایم و می‌خواهیم به همه کاربران روسی خود اطمینان دهیم که هیچ گونه اختلالی در خدمات آنها ایجاد نخواهد شد و وجوه آنها ایمن است.

از آنجا که گویا وب‌سایت بایننس در ژوئن سال 2020 توسط Roskomnadzor در لیست سیاه قرار گرفته، به نظر می‌رسد این اقدام تداخلی با برنامه این صرافی مبنی راه‌اندازی دبیت کارت رمزارزی خود در روسیه نداشته باشد، زیرا برنامه‌های مربوط به آن کمی بعد در سپتامبر 2020 اعلام شد.

همچنین در اواخر ماه اوت، Roskomnadzor وب‌سایت اصلی خدمات رمزارزی روسیه، BestChange.ru، که خدمات گردآوری داده از حدود 400 صرافی رمزارزی محلی را فراهم می‌نمود، مسدود کرد.

مخابرات روسیه صرافی بایننس را در لیست سیاه قرار داد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای! سرمایه 180 میلیون دلاری برای پروژه جدید دیفای!