خانه اخبار از دسترس خارج شدن صرافی بایننس برای کاربران ایرانی!

از دسترس خارج شدن صرافی بایننس برای کاربران ایرانی!

از دسترس خارج شدن صرافی بایننس برای کاربران ایرانی!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
گروه خبری گروه خبری

در تاریخ 16 نوامبر سال 2018 صرافی بایننس اطلاعیه‌ای را مبنی بر اینکه کاربران ایرانی با توجه به وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران در روزهای آینده اجازه دسترسی به حساب‌های خود را نخواهند داشت صادر کرد.

متعاقبا و در همان ماه این تصمیم اجرایی شد و کاربران ایرانی دسترسی به حساب‌های خود را از دست دادند. صرافی بایننس جزء محدود صرافی‌هایی است که همیشه قبل از اعمال محدودیت برای کاربران خود آنها را با انتشار اطلاعیه یا قراردادن پست یا استوری در فضای مجازی مطلع می‌کرد.

اما از روز گذشته و کاملا ناگهانی دسترسی از طریق آی‌پی ایران برای ورود به بایننس مقدور نیست و همچنان این صرافی بعنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال اطلاعیه‌ای در مورد این موضوع منتشر نکرده است.

این مسئله باعث شده که برخی صرافی‌های داخلی که قیمت دلاری خود را از بایننس میگیرند نیز موقتا دچار مشکل شوند. در هر حال اقدام بایننس بی‌سابقه بوده و این عدم اطلاع رسانی کاربران و شرکت‌هایی که با این صرافی در تعامل هستند را دچار ابهام و سردرگمی کرده است.

تیم خبری ارزسنتر در صورت انتشار اخبار مبنی بر این موضوع حتما شما را مطلع خواهد کرد.

از دسترس خارج شدن صرافی بایننس برای کاربران ایرانی!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ملاک‌های سرمایه‌گذاری برای انتخاب توکن مناسب چیست؟ ملاک‌های سرمایه‌گذاری برای انتخاب توکن مناسب چیست؟