خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار تا 1 میلیون دلار خواهد رسید!

قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار تا 1 میلیون دلار خواهد رسید!

قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار تا 1 میلیون دلار خواهد رسید!

زمان مطالعه : 

3 دقیقه

مدیرعامل صرافی بایننس در تازه‌ترین مصاحبه خود به تشریح پیش‌بینی خود از قیمت بیت کوین پرداخته است. به‌عقیده او، احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار یا ۱ میلیون دلار هم امکان پذیر است.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است که قیمت بیت کوین به ده‌ها برابر قیمت فعلی‌اش خواهد رسید. این در حالی است که تاریخ دقیقی از سوی ژائو مطرح نشده است. به‌گفته او تعیین زمان دقیق برای این پیش‌بینی دشوار است.

بیشتر بخوانید: مقایسه سرمایه گذاری در طلا و بیت کوین related_content

دیدگاه چانگ پنگ ژائو در ارتباط با قیمت بیت کوین همواره مثبت بوده است. از سوی دیگر، او علاقه چندانی به بیان دیدگاه‌های کوتاه‌مدت خود در ارتباط با قیمت بیت کوین ندارد، چرا که نوسانات این بازار زیاد است و این احتمال وجود دارد که برخی، برداشت‌هایی نادرست از صحبت‌هایش داشته باشند.

او در اظهار نظر تازه خود گفته است که مسیر قیمت بیت کوین به سمت بالاست. او در ادامه تأکید کرد که صحبت‌هایش را نباید به‌عنوان راهنمایی مالی و ملاکی برای تصمیم گیری قلمداد کرد و تنها نظر شخصی او هستند. با این حال او گفت که به عملکرد بیت کوین در طولانی‌مدت اطمینان دارد.

با فرض اینکه قیمت بیت کوین در حال حاضر ۱۰,۰۰۰ دلار باشد، پیش‌بینی تازه ژائو نشان می‌دهد که باید خود را برای جهشی ۱۰۰ تا ۱,۰۰۰ برابری قیمت در سال‌های آینده و بلندمدت آماده کنیم. ژائو چند سال آینده را به‌عنوان تاریخ تحقق گفته‌هایش عنوان کرد. او در این رابطه گفت:

اگر بیت کوین امروز ۱۰۰۰۰ دلار باشد، طی چند سال آینده به ۱۰۰,۰۰۰ دلار، ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار و بیشتر می‌رسد. فکر می‌کنم که این احتمال وجود دارد، اما از اینکه چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد مطمئن نیستم.

او در ادامه به نکاتی اشاره کرد که به ‌عقیده او ممکن است در روند صعودی بیت کوین تاثیرگذار باشند و قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال را بالا ببرند.

بیشتر بخوانید: تعداد شرکت های سرمایه گذار در ارزهای دیجیتال دو برابر شده است! related_content

او از تسهیلات کمی فدرال رزرو آمریکا و کشورهای دیگر از جمله دلایلی یاد کرد که باعث تسریع روند افزایشی قیمت بیت کوین می‌شوند. به‌گفته وی تا پایان سال، درست به‌مانند برنج، غذا و سایر اقلام ضروری، بیت کوین نیز با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد شد.

چند ماه تا پایان سال ۲۰۲۰ باقی مانده است و به نوعی می‌توان اهدافی کوتاه‌مدت برای معاملات در نظر داشت. از همین رو، فکر می‌کنم که این عوامل تاثیر خود را خواهند گذاشت و این تاثیرات را در حوزه ارزهای دیجیتال خواهیم دید.

در این باره بیشتر بخوانید

منبع: u.today

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران
  • SDF JAM SDF JAM
    forward-like 12 تیر 99

    چجوری قیمت رو در اینده بفهمیم؟

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت‌کوین طی یک روند صعودی به 12,000 دلار خواهد رسید
محبوبترین ها
بعد از مدت ها پی پال اعلام کرد که سیستم تبدیل فیات به ارز دیجیتال این شرکت از سال آینده عملیاتی خواهد شد و این موضوع باعث رشد قیمتی بیت‌کوین شده است.