خانه تحلیل قیمت بیت‌کوین 12 ساله شد!

بیت‌کوین 12 ساله شد!

بیت‌کوین 12 ساله شد!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

31 اکتبر (10 آبان) برابر است با دوازدهمین سالگرد انتشار Whitepaper بیت‌کوین و بسیاری از اعضای جامعه رمزنگاری این روز را جشن می گیرند.

شرکت امنیت سایبری بلاک‌چین Halborn ویدیویی را با حضور چند شخصیت معروف هالیوودی تهیه کرده است که در این ویدیو، تولد بیت کوین را تبریک گفته‌اند. اسامی این سلبریتی ها عبارت است از دیوید هسل هاف، گیلبرت گاتفرید و چارلی شین.

بعد از افزایش قیمت اخیر، هیجانات بازار افزایش یافته و این رمز ارز معامله بالای 13000 دلار را تجربه کرده است. در واقع، با توجه به اینکه بیت‌کوین فقط 5 هفته از کل دوران زندگی خود را در قیمت فعلی سپری کرده است، از نقطه نظر میانگین متحرک، کم وبیش در بالاترین مقدار ثبت شده خود می‌باشد.

بیشتر بخوانید: مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد! related_content

همه این حرکات قیمتی با اخبار خوبی مثل حمایت پی پال از رمز ارزها و سرمایه‌گذاری های سازمانی توسط کمپانی هایی مثل MicroStrategy و Square تغذیه شده است. گفته می‌شود Grayscale، بزرگترین کمپانی مدیریت دارایی های رمزنگاری شده، به تنهایی در سه ماهه سوم امسال رکورد 1.5 میلیارد دلار درآمد از رمز ارزها را به ثبت رسانده است.

(Grayscale Bitcoin Trust (GBTC به تنهایی شاهد رشد دارایی تحت مدیریت خود از 1.9 میلیارد دلار به 4.9 میلیارد دلار بوده است.  بر اساس اطلاعات به دست آمده، شاید علت سرمایه‌گذاری های سازمانی این باشد که این سازمانها، علی رغم نوسانات گذشته، باز هم بیت کوین را روشی آسان برای سرمایه‌گذاری یافته اند.

اگرچه، 12 سال از انتشار Whitepaper بیت کوین گذشته است، اما داستانهای پیرامون بیت کوین به شدت تغییر کرده‌اند؛ ساتوشی ناکاموتو در Whitepaper بیت کوین پیشنهاد کرده بود که بیت کوین یک جایگزین مناسب برای ارز فیات است. همانطور که رائول پال، مدیر عامل  Real Vision Group گفته است:

 

blockquote

بیت‌کوین، بکرترین دارایی قابل پس انداز برای افراد، سازمانها، صندوق‌های بازنشستگی است. بیت‌کوین یک دارایی باورنکردنی است چون تنها دارایی با موجودی محدود و تقاضای روبه رشد است.

blockquote

 

بیت‌کوین 12 ساله شد!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین 2020 بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین 2020