خانه اخبار ارزها عقب ماندن اتریوم در مقابل بیتکوین میتواند ضعف آلتکوین‌ها را نشان دهد

عقب ماندن اتریوم در مقابل بیتکوین میتواند ضعف آلتکوین‌ها را نشان دهد

عقب ماندن اتریوم در مقابل بیتکوین میتواند ضعف آلتکوین‌ها را نشان دهد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

به کمک دیفای، اتریوم در فصل تابستان نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری داشت، اما اخیرا پس از آنکه بیت کوین ۱,۰۰۰ دلار صعود کرد و به ۱۳,۰۰۰ دلار رسید، این روند را تغییر داد.

روزهای خوش دیفای به پایان رسیده است

۲۰۲۰ عمدتاً سال اتریوم و جنبش بخش مالی غیر متمرکز و همه‌ی توکن‌های دیجیتال مرتبط بوده است. این کوین‌ها که به عنوان توکن‌های ERC20 با حمایت اتریوم ساخته شده‌اند، با رشد بیشتر ارزش کل قفل شده در برنامه‌های دیفای، به اوج قیمتی رسیدند.

با شناخته شدن اتریوم به عنوان بهترین دارایی، این ارز توانست بیت کوین را پشت سر بگذارد. اما پس از آنکه پی‌پال اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال حمایت میکند، این روند تغییر کرد.

با وجود این که اتریوم نیز در بین چهار ارزی که وارد پی‌پال شدند قرار داشت، اما بیت کوین و لایت کوین از اتریوم پیشی گرفتند. اتریوم عقب نیست، تنها نسبت به بیت کوین ضعیف است

بیشتر بخوانید: بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت! related_content

امسال اتریوم با رسیدن به رکوردی جدید بیت کوین را شکست داد و از اوج سال ۲۰۱۹ خود نیز فراتر رفت. در حالی که بیت کوین هنوز به اوج سال گذشته‌ی خود نرسیده است و به تازگی به اوجی در همین سال دست پیدا کرده است.

به گفته‌ی تریدری به نام Cold Blooded Shiller، آلتکوین‌ها عقب نمانده‌اند و تنها شاهد ضعف شده‌اند. او تریدرهایی که منتظر هستند اتریوم به بیت کوین برسد را با آنهایی که منتظر بودند تزوس به چینلینک برسد مقایسه کرده است.

 

blockquote

تزوس هیچ وقت شاهد اوج جدیدی نبود، در حالی که چینلینک به ماه رسید. اکنون نوبت بیت کوین است و پس از آن تابستان عالی برای اتریوم و حباب دیفای، ضعف آنها نسبت به بیت کوین دوباره نمایان شده است.   Cold Blooded Shiller

blockquote

عقب ماندن اتریوم در مقابل بیتکوین میتواند ضعف آلتکوین‌ها را نشان دهد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت کاردانو، 27 اکتبر (6 آبان) تحلیل قیمت کاردانو، 27 اکتبر (6 آبان)