خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!

بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!

بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بعد از مدت ها پی پال اعلام کرد که سیستم تبدیل فیات به ارز دیجیتال این شرکت از سال آینده عملیاتی خواهد شد و این موضوع باعث رشد قیمتی بیت‌کوین شده است.

نمای کلی بازار و تابلوی قیمتی ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین توانست با کمک خبر تازه منتشر شده در خصوص شرکت PayPal در حدود 5 درصد رشد قیمتی را در امروز 21 اکتبر(30 مهر) به ثبت برساند. 

PayPal قیمت بیت‌کوین را به 12400 دلار رساند!

داده‌ها نشان از عملکرد قدرتمند گاوهای بیت‌کوین در امروز دارند که توانستند قیمت بیت‌کوین را به سقف قیمتی 12400 دلار برسانند. در زمان نوشتن این گزارش، سطح 12300 دلار به یک نقطه کانونی برای بیت‌کوین تبدیل شده است.

این اتفاق درست یک ساعت بعد از اعلام شرکت PayPal مبنی بر پشتیبانی از بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال با کیف پول و برنامه Venmo این شرکت از سال 2021 رخ می‌دهد. این اعلامیه سبب تقویت مومنتوم صعودی بیت‌کوین که دیشب توانسته بود سطح 12000 دلار را بشکند شد.

رشد هفتگی بیت‌کوین به 8.5 درصد رسیده است که به طرز عجیبی از عملکرد دیگر دارایی‌های دنیا در مدت زمان مشابه فراتر است. شرکت PayPal همچنین اعلام کرد که از ارزهای اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش نیز پشتیبانی خواهد کرد. بعد از این خبر اتریوم با رشد 2.2 درصدی به 378 دلار، و بیت‌کوین کش با رشد 4.5 درصدی به قیمت 456 دلار رسید.

بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است! ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است!