خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد

کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد

کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

کندل ماهانه بیت‌کوین از دسامبر 2017 (آذر 96) برای اولین بار در ماه اکتبر بالای 13000 دلار بسته شده است. پس از بسته شدن کندل‌های روزانه و هفتگی، همه بالای سطح مقاومت مهم قرار می‌گیرند.

معامله گران معمولاً از نمودار ورود به سیستم ماهانه برای ارزیابی روند طولانی مدت و کلان یک دارایی استفاده می کنند. در یک نمودار ماهانه هر کندل نشان دهنده یک ماه فعالیت تجاری است. به همین ترتیب ، یک نمودار ورود به سیستم بیت‌کوین به طور معمول سالهای زیادی از فعالیت های تجاری را پوشش می‌دهد.

نمودار ماهانه یکی از اصلی‌ترین نمودارهای چارچوب زمانی بالا در کنار نمودار هفتگی محسوب می شود. شکست واضح بالاتر از یک سطح مهم مانند 13000 دلار در نمودار ماهانه، نشان دهنده یک شکست تکنیکال است.

شکست مقاومت 13000 دلاری قیمت بیت‌کوین را به 20 هزار دلار نزدیک می‌کند

طبق گزارش کوین تلگراف، کتی وود (Cathy Wood) ، مدیرعامل آرک اینوست (Ark Invest) قبلا بر اهمیت سطح 13000 دلار تأکید کرده بود.

وود که 11 میلیارد دلار دارایی (Ark Invest) را مدیریت می‌کند گفت که مقاومت کمی بین 13000 تا 20،000 دلار وجود دارد. این بدان معناست که اگر بیت‌کوین در یک نمودار چارچوب زمانی بالا ظاهر شود ، احتمال صعود به یک رکورد جدید وجود دارد. او گفت:

 

blockquote

13000 دلار سطح مهمی است زیرا از نظر تکنیکال مقاومت بسیار كمی برای عبور از آن وجود خواهد داشت و ما احتمالاً در راه بازگشت به قله هایی هستیم كه در اواخر سال 2017 دیدیم . بنابراین ، قیمت حدود 20،000 دلار اکنون مطمئن نیستیم که این اتفاق بیفتد اما می توانیم در محدوده معاملات جدیدی قرار بگیریم .

blockquote

اگرچه قیمت بیت کوین در سال 2017 به 20 هزار دلار و در سال 2019 به 13 هزار و 970 دلار رسید ، اما کندل ماهانه هرگز بالای 13 هزار دلار بسته نشد. این به این دلیل است که بیت‌کوین در طی هر دو اوج به سرعت عبور کرد و پس از آن بازار را به هم زد.

تجمع اخیر به ویژه خوش بینانه است زیرا روند صعودی پله‌ای تری را نشان داده است. با افزایش قیمت سطح حمایت مشخصی را ایجاد کرد و باعث ثبات بیشتر روند صعودی شد.

معامله گران در کوتاه مدت چه انتظاراتی دارند؟

در آینده نزدیک، معامله‌گران برای یک بازپرداخت جزئی آماده می‌شوند. از نظر تکنیکال نمودار ماهانه بیت‌کوین به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین متحرک کوتاه مدت کلیدی بسته شد.

کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
راهنمای انتخاب بهترین دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین راهنمای انتخاب بهترین دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین