خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تبلیغات بیت‌کوین در روزنامه‌های هنگ‌کنگ، هند و آمریکا

تبلیغات بیت‌کوین در روزنامه‌های هنگ‌کنگ، هند و آمریکا

تبلیغات بیت‌کوین در روزنامه‌های هنگ‌کنگ، هند و آمریکا

زمان مطالعه : 

3 دقیقه

تبلیغات بیت‌کوین، در روزنامه‌های مختلفی در سراسر جهان چاپ و منتشر شد که جدید ترین آن تبلیغی خصوصی بود که توسط  هنگ‌کنگ چین، منتشر شد. به دنبال این تبلیغ، سرمایه‌گذاری و معاملات بیت‌کوین رونق فراوانی گرفت. 

تبلیغات بیت‌کوین در هنگ‌کنگ

بنیانگذار روزنامه Apple Daily، که اخیرا توسط مسئولین کشور هنگ‌کنگ دستگیر شده بود، امروز یک صفحه کامل از این روزنامه محبوب را به تبلیغات بیت‌کوین و چگونگی استفاده از این ارز دیجیتال در جهت دور زدن فعالیت های بانکی و سیاسی، اختصاص داد.

در این آگهی تبلیغاتی، نوشته شده که بیت‌کوین هیچ تبعیضی برای عقاید، نژاد، جنسیت و ملیت افراد جهان، قائل نمی‌شود. در ادامه این تبلیغ آمده است که بیت‌کوین ارزی دیجیتال است که توسط هیچ سازمان و نهادی اداره نمی‌شود و کسی نمی‌تواند شما را از تجارت و معامله در این زمینه منع کند. 

blockquote

اکنون زمان شکوفایی بیت‌کوین است. روزنامه اپل دیلی

blockquote

اپل دیلی یکی از بزرگترین  و محبوب ترین روزنامه های خبری هنگ‌کنگ است که پس از دستگیری مدیرعامل آن، جیمی لی، محبوب تر هم شد.

لی، از حامیان برجسته دموکرات هنگ‌کنگ و از مخالفان سرسخت چین، دو هفته پیش توسط مسئولان هنگ‌کنگ دستگیر شد. این اتفاق برای عده زیادی از مردم تعجب برانگیز بود و این ذهنیت را برای آنها به دنبال داشت که حتی انسان‌های محبوب و سرمایه‌دار نیز نمی‌توانند قانون‌های کشور چین را زیر پا بگذارند.

گفته می‌شود که این تبلیغ، واکنشی به دستگیری او بوده است. طرفداران روزنامه اپل دیلی تنها خواستار سیستم مالی متفاوتی هستند که به بانک ها و سازمان های دولتی وابسته نباشد.

blockquote

بیت‌کوین هرگز سرمایه شما را به اشتباه از بین نمی‌برد. اجازه ندهید بانک ها شمارا دور بزنند.اپل دیلی

blockquote

تبلیغات بیت‌کوین در هند

جدا از هنگ کنگ، کشور‌های متعدد دیگری نیز به تبلیغات در مورد بیت‌کوین پرداخته اند. برای مثال در کشور هند صرافی Bitbns، یک تبلیغ نصف صفحه‌ای در مورد بیت‌کوین، چاپ کرد. این یکی از اولین موارد تبلیغاتی ارز‌های دیجیتال در روزنامه‌های هند است. کشوری که با ماهیت بیت‌کوین مخالف است و دائماً درگیر این مسئله است که آیا باید آن را ممنوع کنیم یا خیر.

تبلیغات بیت‌کوین در آمریکا

در ایالت متحده آمریکا نیز شرکت‌های مطرحی مانند گری اسکیل و گلکسی، مقالات تبلیغاتی خود را چاپ و منتشر کردند. آنها معتقدند که بیت‌کوین می‌تواند گامی مثبت در جهت اقتصاد این کشور باشد چرا که اقتصاد آمریکا به دنبال بیماری همه گیر کرونا با مشکلات بسیاری روبرو شد.

تبلیغات بیت‌کوین در روزنامه‌های هنگ‌کنگ، هند و آمریکا

منبع: btcmanager

برچسب ها:

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران
  • sana heydari sana heydari
    forward-like 27 شهریور 99

    ایرانم به زودی این کارو میکنه