خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید

قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید

قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید
زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

طی چند ساعت گذشته، قیمت بیت‌کوین قبل از بازگشت به سطح 11،900 دلار به 12،000 دلار رسید .پیش از این نیز برخی از تحلیلگران اظهار داشتند که بیت‌کوین در حال جداشدن از بازار سهام  است.

احساس عمومی پیرامون بیت‌کوین در بین تحلیلگران و معامله گران همچنان مثبت است و تحلیلگران متعدد می‌گویند که بیت‌کوین مانند یک دارایی امن رفتار کرده است.

بیشتر بخوانید: فدرال رزرو در حال ارزیابی مزایای ارزهای دیجیتال است related_content

 تحلیل‌های تکنیکال نشان می‌دهد بیت‌کوین ابتدا برای حمایت از سطح مقاومت 12000 دلار لازم است از این سطح عبور کند ، و اقدامات قبلی قیمت در محدوده این سطح نشان می‌دهد که برای بیت‌کوین سخت است که در اولین آزمایش مجدد از آن عبور کند.

آیا بیت‌کوین سیر صعودی خود را آغاز کرده است؟

نظر ویلی وو ( Willy Woo ) تحلیلگر ارز های رمزنگاری ، در مورد چرخه قیمت فعلی بیت‌کوین مثبت بوده است. وو تأکید کرد که نشان دادن همبستگی بیت‌کوین با بازار سهام ایالات متحده در کوتاه مدت کاملاً منطقی است ، اما در بلند مدت ، این  جداسازی اجتناب ناپذیر است. او گفت:

 

blockquote

منطقی است که بیت‌کوین در معاملات بازه زمانی کوتاه مدت به این همبستگی ادامه خواهد داد. اما نه در بازه‌های زمانی طولانی‌تر. بیت‌کوین یک سرمایه‌گذاری امن است، فقط مسئله اینجاست که بسیار جدید است.

blockquote

در حالی که خبرهای فاندامنتال برای بیت‌کوین همچنان مثبت است، تحلیلگران تکنیکال و تریدرها در مورد بیت‌کوین با قیمت 12000 دلار محتاط هستند. اگر گذشته قیمتی بیت‌کوین را بررسی کنیم، سطح 12000 دلار به عنوان یک منطقه مقاومت قوی برای بیت‌کوین عمل کرده است.

علاوه بر ساختار تکنیکال مطلوب بیت‌کوین، تلاقی عوامل بسیاری باعث ایجاد جو مناسبی پیرامون بیت‌کوین شده است. با رفتن به سمت انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در 3 نوامبر ، دارایی‌های دارای ریسک پذیر، سطح بالایی از عدم اطمینان را نشان می‌دهند. این امر باعث کاهش شاخص دلار آمریکا و افزایش ذخایر ارزشمند دیگر شده است.

هدف بعدی بیت‌کوین چیست؟

معامله گران به عنوان عامل اصلی حرکت صعودی امروز به بازار نقدی اشاره می‌کنند. در همین حال، معاملات آتی با احتیاط انجام می‌شود، اما معامله‌گران نقدی به جمع آوری بیت‌کوین ادامه می‌دهند.

به نظر می‌رسد چرخه‌های گاوی قبلی بیشتر بازارهای آتی را BitMEX و Binance Futures هدایت می‌کردند. اگر بازار سهام و معاملات آتی خلاف جهت یکدیگر حرکت کنند، می‌تواند در کوتاه مدت نوسان قابل توجهی ایجاد کند.

معامله‌گران معتقدند اگر بیت‌کوین مقاومت 12000 دلار را بشکند، این حرکت منجر به شکل گیری روند صعودی جدید خواهد شد.

قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
چانگ پنگ ژائو: ارز دیجیتال ملی تهدیدی برای بیت‌کوین است چانگ پنگ ژائو: ارز دیجیتال ملی تهدیدی برای بیت‌کوین است