خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها افزایش 39 درصدی قیمت بیت کوین کش و سرمایه گذارانی که از این بازار خارج شدند

افزایش 39 درصدی قیمت بیت کوین کش و سرمایه گذارانی که از این بازار خارج شدند

افزایش 39 درصدی قیمت بیت کوین کش و سرمایه گذارانی که از این بازار خارج شدند
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

تعداد سرمایه گذاران بیت‌کوین کش که سرمایه ای 3 میلیون دلاری در اختیار دارند، از ماه آگوست، به دنبال افزایش قیمت به بیش از 311 دلار، 10 برابر کاهش یافت. 

به دنبال این افزایش قیمت 39 درصدی، نهنگ‌های بازار بیت‌کوین کش، از این بازار خارج و معاملات خود را به پایان رساندند. به گفته علی مارتینز، کاربر توییتر ارزدیجیتال، داده‌های سایت تحلیلی Santiment، نشانگر کاهش تعداد سرمایه‌گذاران از تاریخ 1 آگوست بوده و اکنون تعداد سرمایه‌گذاران بین 10،000 تا 100،000 می‌باشد. 

این افت قیمت، بعد از آن که توکن از 224.46 دلار در 17ژوئیه، به 311.34 دلار در 31 ژوئیه رسید. بنابراین تعدادی از نهنگ‌ها می‌توانند هلدینگ خود را بفروشند. با توجه به اطلاعات منتشر شده از سایت santiment، میزان فروش بیت کوین کش به سرعت در حال افزایش است. این سایت افت عمده‌ای در تعداد آدرس های 10،000 تا 100،000$ BCH را به ثبت رسانده است.

 

blockquote

از اول ماه آگوست، تقریباً 10 نهنگ از شبکه خارج شده اند که این نشانگر کاهش 5.6٪ است.علی مارتینز

blockquote

بیت‌کوین کش، پنجمین ارز بزرگ جهان با سرمایه 5.6 میلیارد دلار و 4.6 میلیارد دلار چینلینک است. قیمت بیت‌کوین کش در طی 24 ساعت اخیر، 3٪ افزایش یافته است.

اصلاح الگوریتم بیت‌کوین کش

بیت‌کوین کش، مانند بیت‌کوین از الگوریتم SHA256D استفاده می‌کند اما قدرت هش کردن آن 5 درصد از بیت‌کوین کمتر است. به همین دلیل است که نسبت به بیت‌کوین بیشتر مورد حمله هکر‌ها قرار می‌گیرد. به همین دلیل انجمن بیت‌کوین کش تصمیم به اصلاح الگوریتم آن گرفته است. این شبکه تنظیم دشواری "Aserti3-2d" را که توسط جاناتان توومن، نگهدارنده سرب بیت‌کوین کش (BCHN)، و یک برنامه بودجه زیرساختی ارائه شده، پیاده سازی خواهد کرد.

افزایش 39 درصدی قیمت بیت کوین کش و سرمایه گذارانی که از این بازار خارج شدند

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دیده‌بان هفتگی ارزهای دیجیتال، 16 آگوست (28 مرداد) دیده‌بان هفتگی ارزهای دیجیتال، 16 آگوست (28 مرداد)