خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین پیشنهاد پورتنوی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و چین‌لینک

پیشنهاد پورتنوی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و چین‌لینک

پیشنهاد پورتنوی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و چین‌لینک
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

دیو پورتنوی، بنیان‌گذار سایت بارستول اسپرت، پس از خروج خود از دنیای ارز‌های دیجیتال به دلیل افت قیمت بیت‌کوین، مجددا حساب کاربری خود را فعال کرد. او همچنین گفت که به طور کامل از این بازار خارج نشده است.

پورتنوی، که لقب سلطان دیوی دی تریدر را نیز دارد، طی یک توییت در تاریخ 25 آگوست اعلام کرد که قصد خروج از بازار ارز‌های دیجیتال را ندارد. وی از برخورد‌ها و واکنش‌ها راضی نبوده و افزود که خواسته او تنها رفتار درست و محترمانه است.

 

blockquote

به نظر می‌رسد که من آخرین نفری نبودم که در این بازار سرمایه‌گذاری می‌کنم، این افت قیمت بازار، نشان دهنده همین موضوع است. دیو پورتنوی

blockquote

 

blockquote

من برای موفقیت در بازار ارز‌های دیجیتال، بهتر است کمی از سرمایه‌گذاری در وال استریت فاصله بگیرم.دیو پورتنوی

blockquote

او در توییت خود به 1.7 میلیون فالوور خود گفت: من در بیت‌کوین و به طور کلی در بازار ارز‌های دیجیتال، می‌مانم تنها خواسته من احترام و برخورد مناسب است. منظور او از این توییت مشخص نیست اما ممکن است مربوط به قیمت بیت‌کوین که در 24 ساعت گذشته حدود 3.7٪ کاهش یافته است، باشد. قیمت بیت‌کوین طی 24 ساعت اخیر، از 11،764، به 11325 رسیده است. 

پورتنوی پس از ملاقاتی که با بنیان‌گذاران صرافی آنلاین جمینی، تایلر و کامرون داشت، تصمیم گرفت که سرمایه خود را وارد این بازار کند. تاریخ گفتگوی آنها، 13 آگوست بوده که از آن زمان او 100000 دلار سود کرد اما به ناگهان پس از افت قیمت بیت‌کوین، 25000 دلار ضرر کرد و تصمیم به فروش گرفت. 

بیشتر بخوانید: یک تریدر معروف از برادران وینکلووس خواست که بیت کوین را به زبانی ساده توضیح دهند related_content

علیرغم اینکه چین‌لینک با مشکلاتی روبرو بود، دیو تصمیم گرفت تا کمک مالی، حمایت خود را از این ارز دیجیتال، نشان دهد. او برای کمک به چین‌لینک، از کاربران توییتر خود، برای نجات این ارز کمک خواست.

البته برادران وینکلوس بازگشت مجدد پرتنوی را پیش‌بینی کرده بودند. کسانی که فکر می‌کنند پورتنوی به راحتی از این بازار خارج می‌شود، در اشتباه هستند. او حرفه ایست و می‌داند که اینگونه بازار‌ها همیشه در حال نوسان هستند.

 بر اساس واکنش‌هایی که نسبت به پرتنوی صورت گرفت، اینگونه به نظر می‌رسد که بازار ارزهای دیجیتال بدون پرتنوی هم موفق خواهد بود. 

 

blockquote

بیت‌کوین به خودی خود صعودی است و برای رسیدن به موفقیت به سرمایه کسی نیاز ندارد.Crypto Rand

blockquote

 

blockquote

برای تشویق افراد به ورود به ارز‌های دیجیتال، باید اطلاعات درستی داشته باشیم. شما نمی‌توانید شکست بیت‌کوین را متوقف کنید فقط کمی آن را به تعویق می‌اندازید. نباید وارد قایقی که در حال غرق شدن است شده و بقیه را نیز به این کار تشویق کنیم.پیتر شیف

blockquote

 

پیشنهاد پورتنوی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و چین‌لینک

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان) تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)