خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!

مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!

مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، توجه جهانیان و حتی بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. فضای رمز ارزها، به ویژه جامعه بیت کوین نبرد بین دو نامزد ریاست جمهوری، دونالد ترامپ و جو بایدن را از نزدیک مشاهده میکند.

این در حالی است که اکثر کارشناسان معتقدند نتیجه انتخابات تأثیر چندانی بر قیمت بیتکوین ندارد. تنها ممکن است روند پیشروی ارزهای دیجیتال پیشرو را سریعتر کند. آخرین متخصص معتبری که این نظر را تایید کرده ، مدیرعامل گری اسکیل ( Grayscale )، باری سیلبرت است.

پول همچنان چاپ خواهد شد

باری پس از مطالعه در مورد جنبه‌های مختلف رمز ارزها ، با توجه ویژه به بیت‌کوین، در حمایت از گزارش اخیر گری اسکیل نظر خود را مطرح کرد. در یک توییت، باری اظهار نظر کرد که نتیجه انتخابات دولت را از چاپ پول بیشتر و به تبع آن افزایش نرخ تورم که نگران کننده است، منع نخواهد کرد.

به عبارت دیگر، باری می‌گوید که هیچ یک از این دو نامزد چاپ پول را متوقف نمی کند، و این همه آن چیزی است که برای بیت‌کوین مهم است. در چنین سناریویی بیت‌کوین فارغ از اینکه چه کسی به عنوان رئیس جمهور  بعدی آمریکا انتخاب شود، برنده خواهد بود.

بیت‌کوین در سال 2020 (1399) بسیار عالی عمل کرد.

گزارش گری اسکیل نشان می‌دهد که بیت‌کوین در  اغلب  طول سال 2020 (1399) روند خوبی داشته است، به این معنی که تنش‌های ناشی از انتخابات واقعا بر بازار BTC تاثیر منفی نداشته است. در مقایسه با سال 2019 (1398) ، بیت‌کوین در سال 2020 (1399) عملکرد بهتری داشته است.

در سال 2019 (1398) ، فقط 36٪ از سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده تمایل به استفاده از بیت‌کوین داشتند. در سال 2020 (1399) ، این درصد به 55 درصد رسیده است.

بیشتر بخوانید: تبلیغ تلویزیونی موسسه خدمات مالی Grayscale related_content

این روند مثبت را می توان به افزایش آگاهی گسترده در میان سرمایه‌گذاران بالقوه نسبت داد. اکنون افراد بیشتری نسبت به سالهای گذشته از بیت‌کوین اطلاع دارند. همچنین نرخ بالای تبدیل سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاران واقعی بیت‌کوین، رمز ارزها را به سمت توده مردم سوق داده است.

در سال 2019 (1398) ، بازار BTC در ایالات متحده حدود 21 میلیون سرمایه‌گذار داشت. در سال 2020 (1399)، 32 میلیون سرمایه‌گذار، رقم بسیار خوبی است. به نظر می رسد  انتخابات سال 2020 (1399) تاثیر چندانی بر این روند ندارد.

بیت‌کوین به عنوان ذخیره امن

عامل دیگری که باعث افزایش توجه به BTC می‌شود، اعتقاد فزاینده به این است که رمز ارزها در نتیجه تداوم چاپ پول رایج که باعث تورم می گردد به عنوان ذخیره‌ای امن محسوب می‌شوند.

حتی موسسات بزرگی مانند گری اسکیل با شدت زیاد شروع به خرید آن کرده‌اند که میزان زیادی پول به بازار بیت‌کوین آورده است.

مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین 2020 بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین 2020