خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تحلیلگر مطرح به جمع بیت کوینرها پیوست!

تحلیلگر مطرح به جمع بیت کوینرها پیوست!

تحلیلگر مطرح به جمع بیت کوینرها پیوست!
زمان مطالعه : 5 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

در حالی که روند صعودی بیت‌کوین متوقف شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است، همچنان نام‌های برجسته در دنیای مالی به بررسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود در خصوص رمزارزها ادامه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. آخرین نمونه در این مورد، داریوس دیل (Darius Dale)، مدیرعامل و شریک کمپانی تحقیق و پژوهش مالی Hedgeye است. دیل در کنار مدیریت Hedgeye سرپرستی تیم استراتژی شرکت ماکرو (Macro) را نیز عهده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار است.

این تحلیلگر در تاریخ 19 ژوئن اعلام کرد که «برای اولین بار بیت‌کوین خریداری کرده است». دیل افزود که او از آنتونی پامپلیانو از شرکت Morgan Creek Digital ، بخاطر تأمین منابع لازم جهت انجام این معامله تشکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

blockquote

پس از وقوع پولبک، برای اولین بار بیت‌کوین خریداری کردم. برای من آرزوی موفقیت کنید. با تشکر فراوان از آنتونی پامپلیانو و جامعه بزرگ تحلیلگران به دلیل فراهم کردن منابع لازم جهت درک خطرات این معامله. با آرزوی تداوم همکاری و کسب سود.

blockquote

یکی از جدیدترین تحلیلگران و سرمایه‌گذاران برجسته که رمزارز را به رسمیت شناخت 

دیل از جمله آخرین سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاران و تحلیلگرانی است که جدیدا وارد فضای بیت‌کوین شده است. اخیراً براندون کویتم، مفسر و کارآفرین محبوب دنیای کریپتو، توییت زیر که مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از نامهای بزرگ فایننس سنتی و سیلیکون ولی که در زمینه رمزنگاری بسیار مشتاق و هیجان زده هستند را به اشتراک گذاشته است. وی لیست افرادی همچون پل تودور جونز، دن تاپیرو، چامات پالیهاپیتیا، رائول پال، تیم دراپر، پیتر تیل و ناوال راویکانت را ذکر کرد. براندون کویتم در این باره گفت:

 

blockquote

دنیا در خصوص بیت‌کوین بیدار خواهد شد. سرمایه‌گذاران پول هوشمند، مدتهاست که بیت‌کوین دارند. اگر هیچ بیت‌کوینی ندارید، از خود سوال کنید: من در مورد نامهای ذکر شده در بالا چه می‌دانم؟

blockquote

 

بدون احتساب همکاری افراد ذکر شده (و کسانی که نامشان در بالا ذکر نشده)، ورود پل تودور جونز، سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذار میلیاردر از طرف گاوهای رمزارزی به این مارکت، بسیار قابل توجه بوده است. جونز در یادداشتی اعلام كرد كه داشتن بیت‌کوین به مثابه داشتن «سریعترین اسب مسابقه» است.

بیشتر بخوانید: حضور پررنگ یوونتوس در دنیای کریپتو و بلاک چین! related_content

بهترین دارایی در دنیایی كه ارزهای فیات توسط بانك‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مركزی و دولتهایی كه سعی بر ایجاد ثبات اقتصادی دارند، روز به روز در حال کم ارزش شدن هستند. بر اساس تحلیل Bitwise Asset Management، ورود جونز به دنیای کریپتو تأییدی بر نگهداری بیت‌کوین توسط موسسات و نهادها به دلیل ریسک خرید پایین آن است. 

روندهای بسیار گاوی (صعودی) کلان برای بیت‌کوین

دیل توضیح نداد که چرا وی برای اولین بار بیت‌کوین خریداری کرده، اما بسیاری از سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاران و تحلیل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گران برتر، بر سر این موضوع اتفاق نظر دارند که هیچگاه شرایط داشتن رمزارز به روشنی اکنون نبوده است. مایک مک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گلون، تحلیلگر ارشد بلومبرگ گزارشی را در آغاز ماه ژوئن منتشر کرد که به تشریح افکار خود در بازار رمزارزها پرداخته است.

این گزارش تحت عنوان «بیت‌کوین و حمایت 10 هزار دلاری»، به انتظارات این تحلیلگر مبنی بر اینکه بیت‌کوین به زودی رالی صعودی خود را آغاز خواهد کرد، اشاره دارد. نکته اساسی در مورد این گزارش این جمله است: «باید در مسیر اشتباه گام برداشت، اگر بخواهیم قدردان بیت‌کوین نباشیم».

تمایلات مثبت مک گلون به تلاقی عواملی از جمله: رشد همبستگی بیت‌کوین با طلا، چاپ بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سابقه پول، کاهش نوسانات، افزایش پذیرش نهادی و خریدهای زیاد GrayScale، نسبت داده شد. شرکت سرمایه‌گذاری BlockTower Capital در خصوص این خوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینی هم عقیده است و در یادداشت تحقیقاتی منتشر شده در اواسط ماه مه، توضیح داد:

 

blockquote

با وجود این فعل و انفعالات، آنچه مشخص است این است که موضع کلان در خصوص بیت‌کوین هیچ موقع واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از اکنون نبوده است.

blockquote

همچنین این اظهار نظر به عواملی چون چاپ انبوه پول، کاهش اعتماد مردم به بانک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، فروپاشی کشورهای کوچک و هاوینگ اشاره کرده است.

تحلیلگر مطرح به جمع بیت کوینرها پیوست!

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
4 روش کسب درآمد از طریق بیت‌کوین 4 روش کسب درآمد از طریق بیت‌کوین