خانه مفاهیم پایه آشنایی با بیت کوین بیت کوین گلد (Bitcoin Gold)

بیت کوین گلد (Bitcoin Gold)

بیت کوین گلد (Bitcoin Gold)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروه خبری گروه خبری

بیت کوین گلد (BTG) یک انشعاب سخت از نسخهٔ بیت کوین است. تفاوت بین آن‌ها در ساختار غیرمتمرکز و نحوهٔ استخراج است. بیت کوین گلد در سال ۲۰۱۷ توسط یک تیم مجرب با رهبری جک لیائو راه اندازی شد و عرضهٔ کل آن ۱۷.۱ میلیون کوین است. از زمان معرفی پروژه تاکنون، سازندگان آن در تلاش بوده‌اند تا بیت کوین گلد به روز باشد. 

Bitcoin Gold

استخراج بیت کوین گلد از طریق کارت گرافیکی امکان پذیر است، زیرا ایدهٔ اصلی این رمزنگار پردازش کردن فرآیند استخراج است. ارزش این ارز دیجیتال به عرضه و تقاضا بستگی دارد.

مزایا

تمرکززدایی. استخراج بیت کوین گلد مبتنی بر الگوریتم اثبات کار و غیرمتمرکز است که برخی از ویژگی‌های این فرآیند را محدود می‌سازد و به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های گرافیکی به استخراج بپردازند. محافظت بازپخش. این امر در برابر حملات تکرار و تلفات مالی در بلاک چین ایستادگی می‌کند و اجازه نمی‌دهد هیچ تراکنش نامعتبری بر روی یک زنجیرهٔ واحد انجام شود. عدم وجود نوسان در قدرت هش. یک مکانیزم حفاظتی دیگر برای تنظیم الگوریتم به کار می‌رود.

نحوهٔ نگهداری

کیف پول‌های بیت کوین گلد فراوان هستند. یکی از آن‌ها، کیف پول هسته است که مملو از نود است و می‌توان از آن برای ذخیرهٔ بلاک چین استفاده کرد. از این رو این کیف‌ها فضای زیادی از حافظهٔ کامپیوتر را اشغال می‌کنند. کیف پول‌های دیگری نیز وجود دارند که نیازی به حافظهٔ اضافی ندارند. ترزور و لجر کیف‌های سخت افزاری هستند که در این دسته قرار می‌گیرند. و اما برای کسانی که نسخه‌های دسکتاپ را ترجیح می‌دهند، گواردا و اکسدوس مناسب هستند.
بیت کوین گلد (Bitcoin Gold)

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
برادران وینکلووس یک تریدر معروف از برادران وینکلووس خواست که بیت کوین را به زبانی ساده توضیح دهند