خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین لوگوی بیت‌کوین روی ماشین مسابقه ناسکار چاپ خواهد شد

لوگوی بیت‌کوین روی ماشین مسابقه ناسکار چاپ خواهد شد

لوگوی بیت‌کوین روی ماشین مسابقه ناسکار چاپ خواهد شد
زمان مطالعه : 3 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری
به مقاله گوش دهید

کمپانی توسعه دهنده اپلیکیشن Cash App (محبوب‌ترین اپلیکیشن مالی دنیا) به تازگی با تیم Darrell “Bubba” Wallace (یکی از رانندگان محبوب ناسکار) قراردادی بسته و به همین خاطر لوگوی بیت‌کوین روی ماشین (Bubba) در چند مسابقه ناسکار (NASCAR) چاپ خواهد شد.

خلاصه:

  • اپلیکیشن (Cash App) قرارداد اسپانسری چندین ساله‌ای را با تیم ناسکار (Darrell “Bubba” Wallace) امضا کرده است. بخشی از این قرارداد مالی شامل پرینت لوگوی بیت‌کوین روی ماشین (Bubba) می‌شود.
  • گفته می‌شود اولین مسابقه‌ای که یکشنبه همین هفته برگزار می‌شود، سه میلیون بیننده خواهد داشت. روز گذشته اعلام شد که شرکت خدمات مالی (Cash App) پرینت لوگوی بیت‌کوین روی ماشین اصلی (Darrell “Bubba” Wallace) را به عنوان بخشی از قرارداد اسپانسری چندین ساله خود تعیین کرده است.
  • اتومبیلی که لوگوی بیت‌کوین روی آن چاپ شده یک شورلت کامارو با شماره 43، متعلق به (Bubba) است و گفته شده که در مسابقه (O’Reilly Auto Parts 500) روز یکشنبه، به بیش از سه میلیون بیننده نمایش داده خواهد شد.

این مسابقه که مسافتی 500 مایلی دارد و قرار است در پیست (Texas Motor) در (Fort Worth) برگزار شود، به عنوان اولین شروع همکاری (Cash App) با این راننده معروف خواهد بود.

گفته می‌شود که شورلت کاماروی (Bubba) لوگوی کَش‌اَپ و بیت‌کوین را در چهار مسابقه بعد از آن هم روی خود خواهد دید. همچنین شرکت کش‌اپ در مسابقات قهرمانی (2020 NASCAR Cup Series) هم به عنوان یکی از شرکای این راننده ناسکار فعالیت خواهد کرد.

رئیس بخش توسعه هنری شرکت کش‌اپ، گرت مکمانوس، در این رابطه می‌گوید:

 

blockquote

بوبا والاس یه استعداد کمیابه و این باعث افتخار ماست که با تیم (Richard Petty) همکاری کنیم و تو این دور جدید از مسابقات همراهشون باشیم. ما کنار بوبا می‌مونیم و خیلی هیجان داریم که تو فصل بعدی ماجراجویی‌هاش کمکش کنیم.                  گرت مکمانوس

blockquote

همکاری بین تیم بوبا یعنی (Richard Petty) و کش‌اپ، هیجان زیادی بین هواداران بیت‌کوین ایجاد کرده است. صبح امروز، جک دورسی موسس توییتر و کش‌اپ با انتشار تصویر شورلت کامارو بهمراه لوگوی بیت‌کوین، این هیجان را چند برابر کرد.

حملات توییتری ترامپ

البته این هیجان بعد از جنجال‌های زیادی به وجود آمده. ماه گذشته بوبا با موفقیت توانست ناسکار را متقاعد کند که از ورود پرچم تاریخی ولی ستیزه جوی مرتبط با جنگ‌های داخلی آمریکا، جلوگیری کند و به همین خاطر مدتی سر تیتر شبکه‌های خبری بود.

بیشتر بخوانید: هک تاریخی در توییتر؛ هکر در حال گم کردن رد بیت کوین‌ها است! related_content

بعد از آن ماجرا، در گاراژ تیم بوبا یک حلقه دار پیدا شد که یادآور دوران نژاد پرستی در فرهنگ آمریکاست. البته اندکی بعد FBI تحقیقات خود را آغاز کرد و مشخص شد که این حلقه دار تنها یک تکه طناب بوده است.

هر دو اتفاق توجه رئیس جمهور ترامپ را به خود جلب کرد. ترامپ شروع به انتقاد از بوبا کرده و همچنین تیم آنها را متهم به شایعه سازی کرد و از او خواست که از همه عذرخواهی کند چون اتهامات دروغینش باعث شده سهام ناسکار سقوط کند.

البته برخلاف ادعای ترامپ، سهام ناسکار بعد از برگشت از وقفه ایجاد شده به خاطر ویروس کرونا، صعود 8 درصدی را تجربه کرده است. با وجود این اختلاف نظرها، یکی از گزارشگران معروف ناسکار در توییتر گفت که این آشفته بازار می‌تواند به افزایش شهرت بیت‌کوین و بوبا کمک کند و آن ها را به عنوان نماد اعتراض در برابر ترامپ معرفی کند.

لوگوی بیت‌کوین روی ماشین مسابقه ناسکار چاپ خواهد شد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل جامع 10 ارز دیجیتال برتر تحلیل جامع 10 ارز دیجیتال برتر، 30 جولای، (12 مرداد)