خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تسلط ۶۰ درصدی بیت کوین بر بازار

تسلط ۶۰ درصدی بیت کوین بر بازار

تسلط ۶۰ درصدی بیت کوین بر بازار
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

پیشروی سهمی وار ۱۲۰۰۰ دلاری بیت کوین میزان تسلط آن بر بازار را به ۶۰ درصد رساند، این برای اولین بار از آوریل ۲۰۱۷ است. این رقم توسط کوین مارکت در ۲۶ ژوئن منتشر شد.

تسلط بیت کوین بر بازار تا سقف ۶۰ درصد بالا می‌رود ـ بیشترین میزان در ۲ سال اخیر

به دنبال تعریف و تمجیدهای اخیر، قیمت بیت کوین به سطوحی رسید که از اواخر ۲۰۱۷ در رسیدن به آن ناکام مانده بود. موفقیت‌های به دست آمده به لطف هزینه‌های انجام شده‌ی آلت کوین است که تا به حال در این زمینه موفقیتی کسب نکرده است. در نتیجه، تسلط کنونی بیت کوین بر تمام بازار ارزهای دیجیتال ۶۲ درصد است.

این رقم بیشترین میزان در ۲ سال اخیر است. سهم بیت کوین از مجموع کل بازار سرمایه‌ی رمزنگار که ۳۶۵ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود بالغ بر ۲۲۶ میلیارد دلار است.  در کنار سود ۱۲.۵ درصدی روزانه، بیت کوین حتی از بهترین گزینه‌ی بعدی که اتریوم باشد گوی سبقت را ربوده است.

بازده ۶.۲ درصدی نیز متعلق به همین دوره است، بازار سرمایه بیت کوین هنوز رو به رشد است و به مرز ۳۵ میلیارد دلار رسیده که این امر برای اولین بار از آگوست است. مفسران بیت کوین از ارقام منتشر شده‌ی اخیر بسیار خرسند هستند و با حساب توییتری معروف به نام آرمین ون بیت کوین، توییتی منتشر کردند با این مضمون که به کوین مارکت بی اعتماد هستند چرا که میزان تسلط واقعی بیت کوین در بازار نزدیک به ۹۵ درصد بوده است نه ۶۰ درصد.

بیشتر بخوانید: فرایند پیگیری وال مارت از طریق وی چین تور

اگر یک کوین متمرکز باشد، قبل از انتشار کد به یک نشانی خاص برود یا به اصطلاح "Premine" شود، حجم مبادلات تجاری کمی داشته باشد، فقط در فهرست یک صرافی یا صرفا به بیت کوین گره خورده باشد، بازار سرمایه‌ی آن بی معنی خواهد بود. اکثر کوین‌ها اینگونه هستند.  

به عبارت دیگر، در حالی که بیت کوین خیلی وقت است معامله می‌شود، اما آلت کوین‌های جدید از قافله جا مانده‌اند و میزان معامله در آن‌ها محدود است. این امر می‌تواند شاخص بازار سرمایه را تحریف کند.

  پیشتر، کوین تلگراف در مورد معیار قیمت بیت کوین گزارشی تهیه کرد و تا پایان سال ۲۰۱۹ یک قیمت عادلانه برای ارز دیجیتال پیشنهاد کرد. قیمت پیشنهادی ۲۱۰۰۰ دلار است. پیشنهادی که قیمت آن را پس از دو سال  ۱۰۰۰ دلار افزایش می‌دهد.

تسلط ۶۰ درصدی بیت کوین بر بازار

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
سرمایه گذاری دو برابری در ارزهای دیجیتال تعداد شرکت های سرمایه گذار در ارزهای دیجیتال دو برابر شده است!