خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید!

قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید!

قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید!
زمان مطالعه : 3 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

این اصلاح فوری پس از آن که BitMEX از نقدینگی به ارزش تقریبی ۱۴ میلیون دلار خبر داد، ظاهر شد‌. این حرکت نزولی نشان داد که بسیاری از معامله گران انتظار ندارند که بیت کوین سطح ۱۰,۰۰۰ دلار را رد کند. همین امر باعث شد تا مواضع کوتاه مدت خود را ببندند. حرکت بیت کوین به بالای ۱۰,۰۰۰ دلار پس از تعهد فدرال برای حفظ نرخ بهره نزدیک به صفر و ادامه خرید اوراق بود.

معامله گران پلتفرم Spot سیاست های مقطعی بانک مرکزی را دلیل اصلی خرید بیت کوین دانستند. این اتفاق همچنین از بازار معاملات بورسی و شاخصS&P 500  الهام گرفته است، که افزایش یافت اما بعد نزولی شد.

بیشتر بخوانید: بیت کوین بهترین سرمایه گذاری از 1200 سال قبل تا به امروز! related_content

در حالی که دلار آمریکا به پایین ترین نرخ سه ماهه خود در برابر ارزهای خارجی سقوط کرده، افزایش قیمت بیت کوین نیز ادامه دار بوده. سرمایه گذاران نقدینگی خود را از گزینه های پرخطر خارج کردند، که ممکن است به سود بیت کوین باشد. معامله گران دلار در حال سقوط را، نشانه رشد قیمت بیت کوین می دانند.

 

blockquote

امیدوارم پیش بینی سقوط قیمت در دلار آمریکا اشتباه باشد.” “اما اگر فکر می کنید ممکن است درست باشد ، اکنون باید ۲٪ از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص دهید.مایک بلش ، مدیرعامل BitGo

blockquote

بازگشت به مقاومت  ۱۰,۰۰۰ دلار

محیت سوروت ، تحلیلگر برجسته بازار تاکید کرد که بیت کوین زیر ۹,۷۰۰ دلار باقی نمی‌ماند، زیرا هنوز علاقه زیادی برای خرید بیت کوین وجود دارد.

این معامله گر تأکید کرد که معامله گران بیت کوین را زیر نرخ ژوئن آن در نزدیکی ۹,۴۴۵ دلار معامله نمی کنند. وی همچنین یک بازگشت قیمتی مشابه را در نزدیکی ماه مه با مبلغ ۸,۶۲۲ دلار به یاد آورد. سروت گفت: فروشندگان توانایی پایین کشیدن قیمت را ندارند. و میل به خرید در هر دو سطح از حد معمول قوی تر به نظر می رسد.

قیمت بیت کوین به سطح مقاومت 10 هزار دلار رسید!

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
3 دلیل کاهش قیمت بیت‌کوین از محدوده 19,600 دلار 3 دلیل کاهش قیمت بیت‌کوین از محدوده 19,600 دلار