خانه آموزش آموزش تحلیل بازار بیت‌کوین مرز 20,000 دلار را رد می‌کند!

بیت‌کوین مرز 20,000 دلار را رد می‌کند!

بیت‌کوین مرز 20,000 دلار را رد می‌کند!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

به گفته مکس کایزر، 20000 دلار هم مقاومت سختی برای بیت‌کوین نخواهد بود. او همچنین بر این باور است که بیت‌کوین از 28000 دلار نیز عبور می‌کند. همانطور که بالاترین سطح قیمت آن در گذشته هم مانعی برای بیت‌کوین نبود. 

بر اساس گزارش موسسه مالی هایزنبرگ و مکس کایزر، قیمت بیت کوین به زودی رشد چشمگیری خواهد داشت. 

به گفته کایزر، یکی از اولین سرمایه‌گذاران در زمینه ارز های دیجیتال، قیمت بیت‌کوین به 28000 دلار افزایش یافته و با یک کاهش مقطعی مجددا رشد صعودی چشمگیری به 100000 دلار خواهد داشت. طی 12 روز اخیر، قیمت بیت‌کوین از 9200 دلار به 12000 افزایش یافته که بالاترین قیمت در سال گذشته است. با رشد سریع قیمت بیت‌کوین و اتریوم، قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش یافت. 

کایزر پیش‌بینی 100000 دلاری خود را تایید کرد 

در اواخر جولای، زمانی که بیت‌کوین برای اولین بار به سمت 11000 دلار حرکت کرد، عبور از سطح حمایتی 10400 دلار، مهر تاییدی بر پیش‌بینی های کایزر بود. 

در مسیر رسیدن به قیمت 28000 دلار، شاهد نوسانات متعددی خواهیم بود 

به گزارش کوین‌تلگراف، بیت‌کوین در میانه ماه ژوئن شاهد بیشترین کاهش قیمتی بود. به طوری که تنها در 15 دقیقه قیمت هر واحد بیت‌کوین از 12000 دلار به 10500 دلار رسید. این کاهش قیمت باعث نقدینگی 1 میلیارد دلار از سرمایه موجود در بازار شد. کایزر و دیگر فعالان نیز از این تغییر ناگهانی قیمت در بازار، غافلگیر شدند. اتمام قراردادهای بلند مدت صعودی و نزولی، در کمتر از یک ساعت موجب برقراری ثبات در بازار ارزهای دیجیتال شد. 

 

blockquote

با افزایش فروش بیت کوین ها توسط کاربران، بازار ارزهای دیجیتال با نزول قیمت مواجه شده و بعد از رشد موقتی قیمت، بازار کمی ثابت شد.مکس کایزر

blockquote

دیدگاه سایر سرمایه گذاران در رابطه با روند قیمتی بیت‌کوین در کوتاه مدت متفاوت است 

برخی از معامله گران انتظار نوسان کمتری را در کوتاه مدت برای اکثر ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و اتر دارند. پس از یک افزایش قیمت، شاهد ادامه روند صعودی بیت‌کوین برای چند هفته خواهیم بود. لازم به ذکر است که آلت کوین های بازار نیز از این افزایش قیمت متاثر خواهند بود.

بیشتر بخوانید: پدیده آلت کوین رو به پایان است! related_content

طی دوهفته اخیر بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات زیادی همراه بود و شاهد افت و خیز قیمت بیت‌کوین و اتریوم بودیم. در این شرایط بهترین کار، خرید در زمان هایی است که بازار نزولی است. 

سرمایه گذاران پیش‌بینی های متعددی در مورد سرمایه گذاری کوتاه مدت دارند. به عقیده بسیاری از معامله گران تا سال 2021  بازار روند مثبتی را پیش خواهد گرفت و رفته رفته ارزش دلار کاهش می یابد. 

تحلیلگر معروف plan B هم با توجه به نمودار محاسباتی خود بر این باور است که قیمت بیت‌کوین به 100000 دلار خواهد رسید. 

بیت‌کوین مرز 20,000 دلار را رد می‌کند!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیت کوین در رقابت با بانک آمریکا بیت کوین در رقابت با بانک آمریکا